Šokovaná Dana Morávková: Strejdo, zavolej mi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Šokovaná Dana Morávková: Strejdo, zavolej mi!

Neobvyklý příběh strýce slavné herečky Jana Morávka (62) vzbudil pozornost. Ten žije podivínským životem ve vsi Vrchoviny v domě se zahradou připomínajícím skládku. Nedávno ho měli odvézt do nemocnice, a není nikdo, kdo by se o něj postaral. Psa se ujali hodní sousedé a policie zabezpečila dům proti krádežím.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

rezacek
09. 10. 2013 09:21

Strejdo, zavolej mi. Mám spoustu krámů na vyhození, nějaký starý matrace a tak, nevím, co s tím a přitom ty jsi majitelem takového krásného privátního smetiště. Určitě se domluvíme, dám ti za to svou fotku ve spodním prádle. Tvoje Dana

dannaa
01. 10. 2013 07:01

Milá paní Dano,napadlo mne,že by jste jej mohla vypátra skrze nemocnici,kde je hospitalizován. Ale pokud pomoc odmítá asi nic nezmůžete.Proč sousedé čekali tak dlouho až je z odpadků hora,mohli oslovit město a technické služby.Vždyť Vám bylo pět let, když jste jej viděla naposledy. Držte se.Neberte vše co s epíše a říká vážně.

bohatypoodnikatel
01. 10. 2013 09:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.