Dana Morávková: Vyházela z bytu všechny koberce! Proč? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Dana Morávková: Vyházela z bytu všechny koberce! Proč?

Herečka Dana Morávková (42) je známá svou pečlivostí a dochvilností. Nejinak je tomu i u ní doma, kde se s manželem Petrem Maláskem ( 49) férově dělí o domácí práce. Rozumí si dokonce tak dobře, že společně shodli na likvidaci koberců.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

koliaska
01. 06. 2022 02:33

Já mám pro takovýto krok vlastně taky úplně pochopení. Koberce taky nemám moc ráda. Přesně něco podobného jsem udělala u nás doma a určitě toho nelituji. Hlavně teď tu máme pěkné PVC podlahy od http­s://ww­w.ha­rimo­.cz/pvc které se teda podstatně lépe udržují než nějaké koberce. Jsem ráda, že jsem se takto rozhodla.

Lubica258
19. 07. 2020 07:43

Tomu se nedivím, já bych doma také nemohl mít koberce. Drží se v nich akorát nepořádek a prach. My máme interiér domu zařízený ve starším stylu, takže se nám sem nejvíc hodila rustikální dlažba, kterou jsem objednal z http­s://ww­w.kou­pelny-dlaz­ba.cz­/rus­tikal­ni-dlazba . Manželka si ji nemůže vynachválit, protože když ji setře, tak je všude opravdu čisto.

svatadala
14. 02. 2014 17:58

Jo vážení, chce to parní čistič, to jsou koberce stále jako nové, pěkně dezinfikované a při páře 120 stupňů se vám nikde žádné potvůrky, bacily, viry, moli a žádná jiná havěť nedrží. Koberec je koberec, chodí se po něm pěkně, klidně bosky a líp než po tvrdé podlaze.

bajk1
19. 10. 2013 12:28

My koberce vyhodili před 10 lety jsou v nich roztoči i když luxujete a čistíte. Plovoucí podlaha a dlažba se krásně udržuje a je čisto stále i když je pejsek.

amplituda
19. 10. 2013 10:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
18. 10. 2013 22:07

Tak jsem myslel,ze si prectu jak jsou koberce nezdravy(skutecne jsou,a hodne!At je udrzujes jak chces),a ono se jim nechce luxo­vat.­....­..do­oobrr­ryyyy

kinty
18. 10. 2013 12:25

Líbí se mi, jak povídá o své rodině, jenom mi tam nějak nepasuje to jezdění pro syna a vození na kroužky, podle fotky je ten syn už nejmíň 16-ti letý, ten už by to zvládl sám, nebo je to mamánek?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.