Herečka Maurerová (33) tvrdě doplatila na nevěru: Bez práce, bez peněz a před rozvodem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 16. června 2024

Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf

Herečka Maurerová (33) tvrdě doplatila na nevěru: Bez práce, bez peněz a před rozvodem!

Michaela Maurerová za svůj úlet tvrdě platí.
Michaela Maurerová za svůj úlet tvrdě platí. (Aha! - Roman Souček)

Stačil jeden opilecký polibek a Michaela Maurerová (33) začíná po jedenácti letech svůj život od nuly. S bohatým manželem Milanem Kožíškem (42) ji čeká rozvod. Herečka byla v jednu chvíli zoufalá a bez peněz. „Byla jsem připravená vykládat i zboží v supermarketu,“ řekla Maurerová.

S manželem si žila na vysoké noze a pracovat nemusela. Když se ale ocitla na dlažbě s dvojčátky Magdalenkou a Josífkem (4), o práci dokonce prosila i na sociálních sítích. „Kamarádi věděli, že bych od nich ze své hrdosti nevzala žádné peníze nebo půjčku, a nabídli mi pomoc prostřednictvím práce,“ prozradila časopisu Glanc.

S Kožíškem byla herečka celých jedenáct let, pompézní svatba se konala ale až minulý rok v létě. Herečka sama trvala na předmanželské smlouvě, aby všichni věděli, že si Milana bere z lásky a ne pro peníze. Teď se ale musela vystěhovat z venkovského sídla do malého bytu v centru Prahy! Rozvod je na spadnutí.


„Důležitější než rozvod, který je v našem případě už formální záležitostí, je rozchod dvou lidí,“ smutní Maurerová, která situace lituje. Přesto s manželem komunikují přátelsky a v míru, oběma jim záleží na blahu jejich dětí.Přečtěte si
lipno
11. 6. 2013 • 09:27

Zbavila se s ním i jeho prachů. Proč si ho asi brala? Matraček může mít spoustu, když má prachy!

vuhp
11. 6. 2013 • 09:21

Paní Mauerová může být ráda, že se takového člověka zbavila, jak se ukázalo nestojí ten chlap za nic. A ještě je škaredý.. Určitě současné nepříjemné období překoná a postupně bude líp.

lipno
11. 6. 2013 • 08:41

Pélilo ji dobrá bydlo (i možné něco jiného) Má, co chtěla. Nelituju, neodsuzuju

mnpv
11. 6. 2013 • 07:15

Jj asi budeš mít pravdu. Kdyby se všichni rozváděli, když si v draku dají líbačku, tak není nikdo v manželství. Kdyby to byl borec, nenechal by matku svých dětí finančně strádat, zvlášť když má peněz jako šlupek. Je to buran, soud by ho měl řádně osolit.

mnpv
11. 6. 2013 • 07:11

Zase ti odkapává mozkomíšní mok? Mozek ti už vytekl v předcháízejících příspěvcích.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.