Krutá daň za nevěru Míši Maurerové: Manžel chystá pomstu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 20. května 2024

Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika

Krutá daň za nevěru Míši Maurerové: Manžel chystá pomstu!

Míša Maurerová s manželem Milanem Kožíškem
Míša Maurerová s manželem Milanem Kožíškem (PETR NOVOTNÝ / Aha)

Jeden nevinný úlet stačil k tomu, aby se herečce Míši Maurerové (33) rozpadla rodina. Kvůli nezodpovědnému chování v opilosti si znesvářila manžela Milan Kožíška (41) a teď ji čeká boj o dvojčátka Magdalenku a Josífka (4) i peníze.

Kožíšek potupu od své ženy, která mu přísahala celoživotní věrnost, jen tak nesnese. Dá se tak očekávat komplikovaný rozvod, při němž se bohatý podnikatel nebude chtít dělit o svůj majetek. „Kožíšek má na všech důležitých místech svoje lidi a vše má podchycené. Každý se ho dost bojí, protože on je mocný člověk,“ caruje Míšu zdroj z okolí jejího manžela v magazínu Blesk TV.


Maurerová si je moc dobře vědoma toho, že ji čeká těžký boj. S Kožíškem totiž nebude jednoduchá domluva. „Já jsem se do svého stále ještě muže zamilovala kvůli tomu, že je chlap se vším všudy, tedy i se svým egem a ješitností. A právě tyhle obdivované vlastnosti nedokázaly překlenout tento médii zveřejněný polibek, který je teď tak často nazýván nevěrou,“ řekla herečka před časem na iDnes.czPřečtěte si
mdada49
16. 4. 2013 • 22:49

 tak mu zahla. Ať jí to oplatí a jsou si kvit. Z nevěry bych nedělala ukvapené závěry. Škoda, že děti přijdou o rodinu.

Jirka1313
16. 4. 2013 • 21:45

by chtělo všechno. Kožíšek dobrý, ale musel by dělat kořena. Tyhle holky nejsou moc chytrý. 

britva
15. 4. 2013 • 19:58

ten to prostě nezkousne, že je paroháč a když je ještě ke všemu bohatej, tak vemte třeba jeho kamarády, jak mu to rádi škodolibě připomenou. a tohle pracháči prostě nežvejknou a tak se mstěj kdyby pííči raději mrkev a né cizí vocas, tak se má do konce života jak v bavlnce. jenže když to na ženskou přijde, tak je jak slepá a přiráží a přiráží na cizí kanón a pak brečí a čumí jak tele když má kufry za dveřma dobře jí tak, huse pitomý. kožíšek se určitě o děti postará lépe než tahle dorota. ta tak akorát zase skončí na drogách, tak jak v minulosti a půjde z ruky do ruky. každej jí vojede a vodkopne. njn, když si nevážila dobrého bydla tak skončila jak měla

topyr
15. 4. 2013 • 17:40

"Já jsem se do svého stále ještě muže zamilovala kvůli tomu, že je chlap se vším všudy, tedy i se svým egem a ješitností..." To jsou sice zdánlivě upřímná slova, ale bohužel v sobě obsahují také úskalí. Ješitnost a zbytnělé ego nejsou žádné vlastnosti, které by dělaly muže mužem, ale vždy spíš poukazují na nějaký vážný problém, ne-li poruchu osobnosti. Ješitnost a ego jsou něco na způsob zhoubných nádorů, akorát že ne na těle, nýbrž na duši, a je to taky patřičně znát. Takže tenhle bod paní Maurerové nevěřím. Je to jako kdyby řekla: "Já jsem se do svého stále ještě muže zamilovala kvůli tomu, že je chlap se se vším všudy, tedy s intenzivním zápachem parodentózy z úst." Řekl bych, že tím momentem, který vcelku nesympatického pana Kožíška učinil stravitelnějšího pro srdce paní Maurerové, byla jeho sbírka platebních karet.

mandat
15. 4. 2013 • 16:36

 Mel by se nad tim vsim zamyslet. Stalo se,mohl by ji odpustit.Jsou horsi veci na svete. Skoda tech dvojcat.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.