Diblík Míša Maurerová (34): Milenec Tomáš dostává tvrdou školu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Diblík Míša Maurerová (34): Milenec Tomáš dostává tvrdou školu!

Míša Maurerová se nebojí svého Tomáše zapřáhnout.
Míša Maurerová se nebojí svého Tomáše zapřáhnout. (Foto: Aha! - Roman Souček. Herminapress.cz, koláž Ahaonline.cz)

Nevěra, rozvod, milenec, starost o dvě děti - to všechno musela v posledním roce řešit herečka Míša Maurerová, která aktuálně záři v seriálu První republika. Nejhorší pohroma, která se drobné bývalé nevěrnici může stát, nastává, když onemocní některé z jejích děťátek Madlenka (4) nebo Josífek (4).

Tatínek dvojčat, která se narodila z umělého oplodnění, podváděný podnikatel Milan Kožíšek (42), překvapivě ve chvíli nouze důvěru nedostane a děti nepohlídá. Naopak musí zafungovat milenec Tomáš, který se pak stane chodícím kolotočem, nekonečnou studnicí moudrosti, medvědem z džungle nebo čímkoliv si ho všetečné mrně přeje mít.


Na takovou náročnou funkci asi není příliš zvyklý a musí se lecčemu přiučit. Sama Míša Maurerová potvrzuje, že Tomáš má v otázce hlídání přednost před tátou: "Problém s hlídáním nastává, když je jedno z dětí nemocné. Pak povolám do zbraně Tomáše. Nebo si máma vezme dovolenou."Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.