Zázrivý balí Mesarošovou! Kolik chlapů už odkopla? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. února 2023

Svátek slaví Nela, zítra Blažej

Zázrivý balí Mesarošovou! Kolik chlapů už odkopla?

Marián Zázrivý si asi může o křivkách Dominiky Mesarošové nechat jen zdát.
Marián Zázrivý si asi může o křivkách Dominiky Mesarošové nechat jen zdát. (David Kundrát, TV Prima)

Modelka Dominika Mesarošová (25) má nového ctitele a není jím nikdo jiný, než operní pěvec z Talentu Marián Zázrivý (36)!

V pokračování show Čápi s mákem to jiskřilo mezi soutěžícími, do nichž byste to v životě neřekli. Operní zpěvák Marián Zázrivý ztratil oči pro zadanou Dominiku Mesarošovou. „Je mou velkou motivací, všechno co dělám dělám pro ni,“ rozplýval se nad modelkou s obřími silikony Zázrivý pro server pluska.sk

Zpěvák zklamaný rozvodem s manželkou Zulfizar má ale s největší pravděpodobností smůlu. Jak neustále připomíná, jeho konto zeje prázdnotou, playboy zrovna není a navíc je Dominika šťastně zasnoubená s podnikatelem Petrem Ptáčkem (65).

A víte kolik je takových, kterým dala Mesarošová košem? Najděte si je v naší nové aplikaci Kdo s kým!
Autor:  iec

Přečtěte si
winterfreshka
22. 2. 2011 • 13:26

Pobaví, u nás je zcela normální udělat hvězdu z kdejakého písničkáře a hýkala.Kolik těch hvězdiček ve své kariéře krom muzikálů pokračuje??!

juanab
22. 2. 2011 • 10:35

úplně fuk, kdo koho sbalí, ale přestaňte mu říkat operní pěvec . Průměrně odzpíval kus jedné árie, druhou nezvládl vůbec a pak už ani tu první . Operní pěvec byl Pavarotti, ne tenhle "profesionální plačka" .

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.