Mesarošová v Čápech s mákem: Uvaří zelňačku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. února 2023

Svátek slaví Nela, zítra Blažej

Mesarošová v Čápech s mákem: Uvaří zelňačku!

V kulinářské show uvidíme mj. (zleva) Dominiku Mesarošovou, Roberta Rosenberga, Lídu Žemberyovou a Rolanda Desperada Ricca.
V kulinářské show uvidíme mj. (zleva) Dominiku Mesarošovou, Roberta Rosenberga, Lídu Žemberyovou a Rolanda Desperada Ricca. (TV Prima)

V hlavách soutěžících druhé série kulinářské realityshow Čápi s mákem 2 (uvede TV Prima) se už rodí recepty, kterými budou chtít omráčit svoje soupeře.

A ten svůj už vymyslela i česká silikonová kráska Dominika Mesarošová (25): Prý uvaří »legendární zelňačku«!

„Ještě to nemám do detailu promyšlené, ale bude určitě předkrm, hlavní jídlo a dezert. Zvažuji, že udělám svou legendární zelňačku. Hlavní jídlo určitě nebude z vepřového, ale z kuřecího,“ prozradila deníku Aha!

A co připraví za dezert? „Buchtu upéct neumím. Asi budu dělat nějaký dortík. Ještě si promyslím, jestli bude pečený s krémem, nebo zmražený,“ uzavřela modelka výčet kulinářských nápadů.

Natáčení probíhá právě v těchto dnech v jedné z bratislavských restaurací. Kromě Dominiky Mesarošové se show účastní i pornoherec Robert Rosenberg, »žena z lidu« Lída Žemberyová a slovenští účastníci realityshow Marián Zázrivý (ČS má Talent) a Roland Desperado Ricco (VyVolení).Autor:  kre,šal

Přečtěte si
vochomurka
21. 2. 2011 • 14:01

kedy sa Lída prihlási do Superstar

mrprasad
21. 2. 2011 • 13:45

vy ste ale celebríta skoro jako Ivetka Bartošová, vy máte ale krevetu teda braketu, ále vlástně baketůůů...Žemberyová

amebaa
21. 2. 2011 • 13:30

Proboha, proč tam dáváte tu nemožnou "ženu z lidu", která používá slovo "baketa" a neustále se s ním ohání když jí něco nechutná?Proč si máme nmyslet, že obyčejní lidé jsou takto jednoduší? To se nenašel žádný jiný chudák, co by tam šel?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.