Martin Maxa: Co dokázal Gott, dokáže taky? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Martin Maxa: Co dokázal Gott, dokáže taky?

Martin Maxa
Martin Maxa (Aha! – Alexandr Malachovský)

Urostlý Martin Maxa (46), který se svého času těšil velké oblibě a málokterá televizní estráda se obešla bez jeho luzného zpěvu a svalnatých paží, hlásí návrat.

České fanynky si ale musejí nechat zajít chuť, zpěvák si totiž brousí zuby na německy mluvící země, pro něž už přezpíval jednu ze svých pecek – písničku C´est la vie.

„Momentálně připravuje album s německy nazpívanými písničkami, chystá se prosadit v Německu a v Rakousku. První úspěchy se už dostavily, rakouský tisk o něm informuje jako o úspěšném zpěvákovi z Česka, který zkouší štěstí s němčinou,“ uvedl jeden z Maxových přátel.

Chce snad zpěvák, který se blýskl i v trilogii Zdeňka Trošky (57) Kameňák, konkurovat Mistru Karlu Gottovi (71)? „Měl bych se tam objevit i v nějakých televizních pořadech. Mluvím dobře, tak snad to nebude problém. Písničky jsem vždycky skládal od srdce, tam nejsou jazykové bariéry,“ plánuje Maxa.

Přečtěte si
marmelada
20. 1. 2011 • 21:00

Každý je jiný,jak fyzicky tak hlasově. Ovšem v muzikálu, na který jsem šla náhodou/nechodím na muziákály,ale byl to dárek/ mne zklamal. O muzijálu /klepatra/ jsem ani moc nečekaola, ale i výkon Maxy mě zklamal.

stekavypes
14. 1. 2011 • 15:25

Tady toho moc neukázal a myslí si,že v Německu troufne Gotta.Je to jenom vejtaha,kdyby něco uměl,tak by tak rychle nezapad.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.