Obermaierová (78) o konci v Ulici: Důvod už je jasný | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Obermaierová (78) o konci v Ulici: Důvod už je jasný

Jarka coby Vilma skončí na zemi.
Jarka coby Vilma skončí na zemi. (TV Nova)

Už je zase vdaná paní! Diváky seriálu Ulice čekalo překvapení – dozvěděli se totiž, že jejich oblíbená Vilma Nyklová v podání Jaroslavy Obermaierové (78) se vdala! Proč ji ale diváci neviděli ve svatebních šatech? Herečka natočení scény zakázala!

Největší drbna z Ulice se ve čtvrtečním dílu nekonečného seriálu pochlubila snubním prstenem a šťastnou novinou, že o víkendu proběhla svatba s jejím ctitelem Vildou Burdou alias Arnoštem Goldflamem (77). 

Matka s dcerou se vzdaly 52 zubožených psů. Přestaly je zvládat, na krmení si půjčovaly

Video se připravuje ...

Jenže diváci si ji naživo neužili. „Už mám v seriálu třetího manžela. To, myslím, stačí,“ vysvětluje Aha! herečka a seriálová dvojnásobná vdova. V Ulici začínala v roce 2004 s manželem Bronislavem Poloczkem (†72), s nímž má již dospělého syna Lumíra neboli Václava Svobodu (60). O čtyři roky později se provdala za sňatkového podvodníka Stárka, kterého ztvárnil Stanislav Zindulka (†86). Další svatbu točit odmítla.

„Přišlo mi to směšné, v mém věku. Manželské scény jsem zakázala, nechtěla jsem ani žádné svatební cesty nebo noci, to bych asi nepřežila,“ směje se Obermaierová, která si už vychutnává léta.

Z Ulice totiž s novým manželem zmizí, v rámci děje teď bude bydlet v Čerčanech. Ne ale natrvalo. „Odstěhovala jsem se za manželem, tím pádem můžu být chvíli mimo děj. Mám ale v Ulici vnuka, mám tam syna, takže za nimi budu jezdit a třeba jim vařit kafe,“ říká jedna z nejpopulárnějších tváří seriálu s tím, že sice na obrazovce nebude každý den, ale bude se vracet pravidelně. „Od podzimu začne už dvacátá sezona, a to jsem si řekla, že chci vydržet. Jinak ale nápady, co s mojí postavou dál, nemám. Nechávám to na scenáristech,“ krčí herečka rameny.

Hvězda Ulice Jaroslava Obermaierová: Zbavila se majetku za miliony!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Uživatel_973012
21. 6. 2024 • 14:15

Lumír by měl taky zmizet a přesladká Kateřina a ksichtící se Martina taky.
A Pagáčovou tam vůbec nedávat.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.