Svoboda o kolegyni Obermaierové z Ulice: Vždycky je všechno na ho*no | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. července 2024

Svátek slaví Jakub, zítra Anna

Svoboda o kolegyni Obermaierové z Ulice: Vždycky je všechno na ho*no

Jaroslava Obermaierová a Václav Svoboda
Jaroslava Obermaierová a Václav Svoboda (CNC_Tonda Tran)

Nenechal na ní nit suchou! Václav Svoboda (60) coby Lumír Nykl z nekonečného seriálu Ulice se opřel do své seriálové mámy a drbny Vilmy Nyklové v podání Jaroslavy Obermaierové (78). A že na ni leccos ví, v Ulici spolu totiž hrají od samého začátku!

Přestože jsou si i mimo natáčecí ateliéry druhou rodinou, Svoboda si rozhodně servítky nebral. Obermaierová mi dává zabrat, hrát s ní devatenáct let je nesmysl. To je science fiction, to musíš zažít,“ postěžoval si herec v Talkshow Tomáše Magnuska na cestách s tím, že by za takovou výdrž měl dostat nějaké ocenění. Obermaierová je podle Svobody navíc neskutečně negativní člověk, navíc má prý tendence si neustále na něco stěžovat. „Má dar negativního myšlení. Ať už je u vlády kdokoliv, ať dělá cokoliv, vždycky je všechno na ho*no,“ uvedl. „Ona má to ho*no prostě v erbu,“ dodal se smíchem. Přestože je představitelka drbny Vilmy sama mámou syna Jaroslava (44), děti prý nemůže vystát. „Nesnáší děti takovým způsobem, že náš rádoby syn v Ulici, když tam přišel ještě malý, tak ten si zažil,“ překvapil Svoboda. Syna Lexíka hrál nejdříve Václav Motyčka, od roku 2020 ho ztvárňuje Filip Hornyak. „I když děti opravdu velmi nesnáší, myslím, že by byla dobrá učitelka v mateřské škole. Protože by ty děti dostaly takovou čočku, že by z nich pak vyrostly úžasní lidé,“ dodal seriálový Lumír.

Hvězda Ulice Jaroslava Obermaierová: Zbavila se majetku za miliony!

Video se připravuje ...

Nářez deštníkem za znásilnění

Přestože Václav Svoboda teď patří jako Lumír v Ulici ke kladným postavám, dřív hrál záporáka. „Když jsem byl v Ulici ještě zmetek, tak jsem v jednom díle znásilnil Světlanu,“ vzpomínal na scénu s kolegyní Terezou Bebarovou (48). „V obchodě jsem za to od jedné paní dostal nářez deštníkem. Dokonce mě i honila, takže jsem zahodil vozík a utíkal pryč, byla strašně rychlá,“ prozradil se smíchem.

Jaroslava Obermaierová na festivalu Blesk Tlapky: Psi jsou víc než lidi!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.