Obermaierová a Goldflam: POSLEDNÍ SCÉNA V ULICI! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Obermaierová a Goldflam: POSLEDNÍ SCÉNA V ULICI!

Vilma se pýří, Vilda culí. Jako dva zamilovaní puberťáci.
Vilma se pýří, Vilda culí. Jako dva zamilovaní puberťáci. (Foto TV Nova)

V Ulici zavládl smutek! Jaroslava Obermaierová (78) natočila podle informací Aha! poslední záběry s kolegou Arnoštem Goldflamem (77). „Bude se mi po Vildovi Burdovi stýskat, přece jen jsme se v posledních měsících vídali na place několikrát týdně,“ přiznala představitelka drbny Vilmy Nyklové. Loučení v hostivařských ateliérech bylo podle lidí ze štábu dlouhé a dojemné.

Hrozí jim pokuta

Oblíbený herec, režisér a spisovatel z Brna se přitom v Ulici objevil jako Vilmin nápadník před necelým rokem. A protože se nekonečný seriál točí s předstihem, z obrazovek ještě dva měsíce nezmizí. O tom, co se mezi Vilmou a Vildou odehraje, nesmí herci mluvit. Podepsali smlouvu a za prozrazení by jim hrozila pokuta. „Myslím, že skalní diváci se koukají a spekulují, co nás potká. Ujišťují mě o tom aspoň na každém kroku. Hlavně když vyjedu třeba s Divadlem Broadway na Moravu,“ prozradila Obermaierová. „Dokonce mi i radili, co mám dělat. Mohla bych z fleku napovídat scenáristům,“ dodala herečka se smíchem.

Na nápadníky má smůlu

Všechny diváky a hlavně divačky Ulice zajímá, jestli Vilda poklekne před Vilmou a požádá ji konečně o ruku. Ve skutečném životě představitelka Nyklové takových okamžiků mnoho nezažila. Vdaná byla pouze jednou a nedopadlo to dobře. Taxikář Richard pil a choval se k ní hrubě. Oblíbená herečka žije už desítky let jen pro syna Jardu (42). Romantiku zažívala právě pouze před filmovou a televizní kamerou.

Lucie Vondráčková o nové pohádce: Tentokrát jsem za trdlo!

Video se připravuje ...

20 let v Ulici

Už od září začne Jarka Obermaierová točit jubilejní 20. sezonu. Ulice má stabilní sledovanost a je rodinným stříbrem TV Nova.

Jde o peníze?

Vilma se s Vildou seznámili na internetu. Nejprve si začali dopisovat na sociální síti, ovšem jejich vztah se posunul z virtuální reality do té skutečné, což není po chuti Vilminu synkovi Lumírovi (Václav Svoboda). Podle něj jde Vildovi jen o máminy peníze...

Není jediná?!

Vilma je přesvědčená, že je jedinou ženou ve Vildově životě. Jenže zjistila, že má konkurenci. Mladší, motající se kolem něj už pěkně dlouho. Jakpak tohle nakonec dopadne?

Matka s dcerou se vzdaly 52 zubožených psů. Přestaly je zvládat, na krmení si půjčovaly

Video se připravuje ...Přečtěte si
Jarda Hlíva
20. 4. 2024 • 04:52

Slátaniny, seriál se natáčí, aby někteří rádoby herci měli příjem a nemuseli na pracák.

ELLA Průšová
19. 4. 2024 • 20:53

Locust a chchacha; vy máte oba dost, Jakej hnůj, vždyť na to ani jeden nekoukáte! Jděte si raději ještě nalejt

Locust
19. 4. 2024 • 13:25

Jsou to tragédi a doufám, že obě postavy brzy klepne!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.