Obermaierová po útoku Václava Svobody vrací úder: Nejvíc brblá on! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Obermaierová po útoku Václava Svobody vrací úder: Nejvíc brblá on!

V Ulici spolu hrají od roku 2005.
V Ulici spolu hrají od roku 2005. (Foto Aha! – Tonda Tran, TV Nova, ara)

Pořádně ji nadzvedl. Václav Svoboda (60) si pustil pusu na špacír a znectil svou seriálovou mámu v podání Jaroslavy Obermaierové (78). Lumír z Ulice totiž prohlásil, že Jarka je negativní, všechno je u ní na ho*no, a navíc nemá ráda děti. Herečka si to nenechala líbit.

Představitelka Vilmy Nyklové byla útokem kolegy po 19 letech společného natáčení napřed trochu zaskočená. Pak se rozhodla uvést jeho tvrzení na pravou míru: „Abychom to upřesnili, to Václav stále na všechno nadává. A taky disponuje poněkud zvláštním smyslem pro humor,“ řekla Aha! Obermaierová. „Neberu proto jeho slova vážně, když právě on brblá nejvíc ze všech. Kdo o mně něco ví, tak je mu jasné, že kdybych byla negativní, už bych tady asi vůbec nebyla,“ dodala herečka.

Hvězda Ulice Jaroslava Obermaierová: Zbavila se majetku za miliony!

Video se připravuje ...

Právě humor prý Jarce pomáhal v nejtěžších chvílích, kdy jí před narozením syna zemřela maminka a pak ji ještě trápil Jardův (42) otec. Na vše byla v životě sama. „Mám momentálně starostí nad hlavu, takže se nehodlám zabývat blbostmi. Svoboda ať si zamete před vlastním prahem,“ uzavřela záležitost Obermaierová. Václav jí ale zřejmě nijak v žaludku neleží, když svému čivavákovi z útulku dala jméno Vašek.

Jsou děti a »děti«

Děti jako takové Jarce určitě nevadí. Ostatně je sama máma. „Nesnáším jen ty zpovykané, rozmazlené a nevychované. Jako zřejmě každý druhý člověk,“ ujistila Aha! Obermaierová.

Jaroslava Obermaierová na festivalu Blesk Tlapky: Psi jsou víc než lidi!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.