Konec Obermaierové v ULICI po 19 letech? Producentka šla s pravdou ven | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. června 2024

Svátek slaví Alois, zítra Pavla

Konec Obermaierové v ULICI po 19 letech? Producentka šla s pravdou ven

Pozdní láska Jarky Obermaierové a Arnošta Goldflama.
Pozdní láska Jarky Obermaierové a Arnošta Goldflama. (Foto TV Nova)

Podle aktuálního scénáře se Jaroslava Obermaierová coby Vilma Nyklová odstěhuje do Čerčan za novou láskou v osobě Viléma Burdy ztvárněnou Arnoštem Goldflamem (77). Má to snad znamenat hereččin konec v nekonečném seriálu?

„Postava Vilmy Nyklové je v Ulici od začátku a neodmyslitelně k ní patří. Je proto jasné, že Vilmino přesídlení do Čerčan, k její lásce Vildovi, neznamená, že by se z Ulice vytratila. Má tu pevné vazby se svými vnoučaty i s Lumírem a jeho novou partnerkou Kateřinou. Cestu si našla také k Martině, Kateřinině dceři. A Mária, který pracuje v bistru, již bere jako svého. To je hned několik důvodů, aby se do Ulice často vracela. Slibuji, že si diváci s Vilmou ještě užijí,“ uklidňuje fanoušky producentka Silvia Klasová.

Hvězda Ulice Jaroslava Obermaierová: Zbavila se majetku za miliony!

Video se připravuje ...

A jak vidí svou budoucnost v populárním projektu sama představitelka upovídané prodavačky z Večerky u Niklů? „I přesto, že se v ději moje postava z Ulice stěhuje, Vilma se bude dál za svou seriálovou rodinou vracet, jezdit za nimi na návštěvy, vídat se s nimi,“ slibuje osmasedmdesátilatá Jarka Obermaierová

Hvězda Ulice Obermaierová: Znám svůj děj, jinak nevím, o co tam jde

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.