Útok ve Výměně manželek! Režisérka pořadu skončila na zemi | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Útok ve Výměně manželek! Režisérka pořadu skončila na zemi

Stříhání natočeného materiálu ve střižně. Režisérka Rezková na snímku vlevo
Stříhání natočeného materiálu ve střižně. Režisérka Rezková na snímku vlevo (Foto Blesk – David Malík, Jakub Ludvík, archiv Jiřího Hornycha)

„Jednou po mně jedna maminka vylítla, ale bylo to v začátcích, možná ve třetí řadě. Navíc to nebylo ve zlém, ta ženská byla jen zoufalá. Zeptala jsem se jí na věc, o které jsem si myslela, že se v její rodině děje – zneužívání. Měla jsem pravdu. A ona po mně skočila ze zoufalství," prozradila režisérka Jana Rezková v talkshow Na kafeečko. Jak to dopadlo?

„Povalila mě, spadla jsem a nic se mi nestalo. Oklepala jsem se a ona mi brečela v náručí, nebylo to ve zlém. Rozkrylo to zneužívání v rodině, o kterém se v televizním dílu potom nemluvilo," zavzpomínala režisérka s tím, že se v natáčení pak dál normálně pokračovalo. Co se tedy musí stát, aby muselo být naopak definitivně ukončeno?

Výměna manželek: Naštvaný tatínek

Video se připravuje ...

„Například se nám stalo, že jsme přišli na druhý telefon a natáčení jsme ukončili. To je také nová tendence – dříve nás nepodváděli, dnes nás chtějí podvést. Mají druhý telefon schovaný, nebo si telefon půjčí. Nevím proč to dělají, tak ať se do Výměny nehlásí. Hlavně to na lidech poznáš, v jejich chování – jo, tak ty jsi mluvila s druhou stranou, že?" odtajnila porušení zákazu Jana Rezková.

Výměna manželek: Konflikt s despotickým ignorantem, který v ženě vidí jen služku

Video se připravuje ...

 

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.