Šokující rozhodnutí Verešové: Končí s... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. června 2024

Svátek slaví Alois, zítra Pavla

Šokující rozhodnutí Verešové: Končí s...

Andrea Verešová
Andrea Verešová (herminapress.cz, ara )

Pohled na její božské křivky vzbuzuje v mužích touhu a v ženách závist. Modelka a dvojnásobná maminka Andrea Verešová (43) se stále může chlubit luxusní postavou. Teď se ale rohodla, že už na molo nevyjde ani ve spodním prádle, ani v plavkách!

Je to škoda, nad jejími dokonalými křivkami, které tak ráda předvádí na sociálních sítích v titěrných bikinách, spadne brada snad každému. „Nedávno mě oslovil jeden návrhář, abych na jeho show předváděla prádlo, tak jsem se upřímně zasmála. Už ne, nechci se poměřovat s mladšími. Myslím, že nastal čas skončit,“ překvapila Andrea po módní přehlídce Natali Ruden (54).

Andrea Verešová na Miss: Víc šatů než soutěžící!

Video se připravuje ...

„Ráda jednou za čas předvádím šaty pro dobré kamarády nebo oblíbené návrháře, ale myslím, že to bude čím dál méně a je na čase s tím přestat. Něco jiného je fotit se v prádle v soukromí, ale na molo už ne,“ dodala.

Po mole, možná naposledy, se dvojnásobná maminka prošla hned několikrát. „Stárneme všichni, i když piji kolagen, beru vitamíny, tak vidím, že kůže je volnější, dělají se mi víc pigmentové skvrny a vrásky. Věk prostě nezastavíš,“ přiznala Aha! Andrea s tím, že musí daleko víc a pravidelně sportovat. „Začíná to být dřina, ale naštěstí mě sport baví, pravidelně jezdíme na lyže, na kolo,“ usmála se.

Andrea Verešová na Miss: Víc šatů než soutěžící!

Video se připravuje ...Přečtěte si
rydlo
30. 5. 2024 • 12:10

Dokonalé silikonové křivky???

Michelin
30. 5. 2024 • 07:31

Ha , ha se vsadím , že to nedodrží a zas někde vyleze ... 😡🤮👎

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.