Přehlídka luxusu, oblečků i úsměvů: Verešovou sesadila Myslivcová! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Přehlídka luxusu, oblečků i úsměvů: Verešovou z trůnu sesadila Myslivcová!

Dominika Myslivcová, Andrea Verešová a Kate Matl
Dominika Myslivcová, Andrea Verešová a Kate Matl (Martin Hykl )

Odstartovala lyžařská sezona! Jako každý rok se stal Špindlerův Mlýn centrem luxusu. Víkend, kdy se rozjedou vleky, se vyznačuje zvýšenou koncentrací celebrit. Nechyběla pověstná královna českého Aspenu Andrea Verešová (43), své místo na slunci si vydobyla stylová maminka Dominika Myslivcová (29).

Tradiční SkiOpening ve Špindlu je přehlídkou luxusních oblečků. Prim tentokrát překvapivě nehrála právě Verešová, ale čerstvá maminka Myslivcová. Sice si odpustila zahajovací párty, ovšem při procházce se synem v kočárku od Diora byla nepřehlédnutelná.

Ohozy za statisíce

Každý rok se čeká, v čem odstartuje lyžařskou sezonu modelka Verešová. Ani zlatá, ani stříbrná, letos Andrea vsadila na černou. „Řekla jsem si, že budu elegantní, a vybrala si kombinaci v černé a bílé. Už mám taky nějaký věk,“ řekla Aha! modelka, jejíž zimní komplet vyšel na 80 tisíc korun!

Napadl mě pes, říká Andrea Verešová o pohádce Perinbaba 2

Video se připravuje ...

Influencerka Myslivcová vytáhla trumf! Sobolí kožich za bezmála sto tisíc korun! Ta s přítelem Zdeňkem a jejich tříměsíčním synkem Derianem přijela do horského střediska už v pátek. „Chodíme na procházky a odpočíváme. Tedy já s malým, přítel obráží bary a s kamarády paří do rána. Ten to tady vezme za nás za oba,“ svěřila se se smíchem blondýnka, která hošíka vyvezla v kočárku od Diora, který se prodává bratru za 165 tisíc, a oblékla ho do kombinézy své oblíbené značky Fendi.

Sama od ní měla »jen« zimní botky. „Jako co si budeme... Špindl je prý hlavně o outfitech,“ provokuje Dominika, která chtěla přítele zatáhnout do prodejny s luxusním značkovým oblečením. Nepovedlo se, a tak se musela spolehnout na to, co si přivezla.

Dámská jízda

Víkend na horách si užily i Iveta Vítová s dcerou Anetkou. „Udělaly jsme si dámskou jízdu. Přes den lyžujeme a večer se chodíme prohřát do spa v hotelu Horal, kde by dlíme. Syn je u mých rodičů, kde se má dobře. Byl trochu nastydlý, tak jsem ho nechtěla brát na hory,“ pochlubila se moderátorka Novy, která svádí rozvodovou bitvu s manželem Jaroslavem.

Pyšná maminka Myslivcová: Za porod dostala tajemný dar!

Video se připravuje ...

Je to zebra!

V overalu se zvířecím motivem připomínala zebru zpěvačka Kateřina Mátlová (44), která do Špindlu přijela s dcerou Karolínkou a chůvou. Ani její kombinéza nebyla za pár kaček, podle oficiální stránky značky Bogner vyjde na 50 tisíc korun!

Václav Klaus Hory místo pohřbu!

Je velkým milovníkem lyžování a zimních sportů, a tak ve Špindlu nemohl chybět. Václav Klaus (82) si vysloužil spoustu kritiky, vždyť ve stejný den měl v katedrále sv. Víta pohřeb Karel Schwarzenberg (†85)! „Není důvod, abych tam chodil,“ řekl exprezident později Rádiu Impuls s tím, že přátelé s knížetem nebyli. A prý kondolenci rodině poslal. No, ale jako bývalý prezident měl dorazit spíš do svatovítského chrámu...Přečtěte si
martinfruhaufm
15. 12. 2023 • 10:15

outfiťáci se už zmocnili všeho.
Verešová je šlank, ale obličej by si na focení měla půjčovat.

Petr Derby
12. 12. 2023 • 11:34

Ktera je z nich prosim ta celebrita? Znam jen Veresovou a to pouze diky tomu, ze jsem ji videl na internetu ve videu, jak soulozi s postarsim svazakem Volopichem a jak dela striptease.

Marián Potůček
12. 12. 2023 • 08:34

Holky pěkné tady v Čechách máme.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.