Verešová noční můra: Dva dny v nemocnici | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. června 2024

Svátek slaví Alois, zítra Pavla

Verešové noční můra: Dva dny v nemocnici

Andrea Verešová na plese v hotelu International
Andrea Verešová na plese v hotelu International (CNC_Pavel Machan)

Kam přijde, tam okouzluje. Bývalá modelka a miss Andrea Verešová (43) má okolo sebe auru dokonalosti, na čemž si patřičně zakládá. A rozhodně to není zadarmo!  

Verešová na sebe právem poutá pozornost při jakékoli slavnostní příležitosti. Její šaty většinou patří k těm nejvíce okouzlujícím, což podtrhuje i její naprosto dokonalá silueta. Přesto má za sebou i kritické momenty.

Hvězda Plesu v Intru Verešová řešila trable se šaty: Do jedněch se nevešla, druhé jí propálili při žehlení!

Video se připravuje ...

Před prestižním brněnským Plesem v Intru se například doslova nenasoukala do původně plánované róby. Byla totiž krátce po komplikované zlomenině ramene, která si vyžádala i hospitalizaci. V tom důsledku musela omezit i pohybové aktivity a maličko přibrala. Nezbývalo než  improvizovat a požádat kamarádku, slovenskou návrhářku Janu Richtárikovou o záchranu.

Jinak má ale úctyhodný šatník, který schovává i pro svou dceru. „Přiznávám, mám šatů dost, ale jsou to nadčasové šaty s dobrým střihem i materiálem, které vydrží v šatníku léta. Ale ano, žádá si to provětrat je, je škoda, aby jen tak viseli na ramínku,“ prozradila pro slovenský magazín Šarm. Ve své sbírce má i kousky zvučných jmen, například od italského návrháře Roberta Cavalliho, pro kterého předváděla. „Koupila jsem si je po prohlídce či po focení, protože byly úchvatné. Byly to většinou limitky, jediné modely. Jsem ráda, že je mám, dnes jsou ještě vzácnější,“ dodala.

Andrea Verešová na Miss: Víc šatů než soutěžící!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.