Souboj krásek: Hanychová proti spoře oděné Verešové | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Souboj krásek: Hanychová proti spoře oděné Verešové

Agáta Hanychová a její poporodní tělo
Agáta Hanychová a její poporodní tělo (Instagram, archiv)

Na pláži se všechno ukáže! A naše celebrity, které se teď sluní u moře, se předhánějí se sdílením fotek z pláže. Někdo oslňuje svůdnými outfity, jiný dává přednost orosenému pivečku.

Iva Pazderková (43): LAHVÁČE V TURECKU

Že láska hory přenáší, potvrzuje nejen známé přísloví, ale i herečka Iva Pazderková, která od své loňské účasti v reality show Survivor randí s členem tureckého štábu. A právě za ním také odletěla na měsíční dovolenou do Turecka. České zvyky se ale ozvaly, a tak si Iva dopřála na pláži naše typické české osvěžení – vychlazeného lahváče.

Iva Pazderková: Turecký partner za ní nemůže, ona musí za ním!

Video se připravuje ...

Agáta Hanychová (38): RŮŽOVÁ PANENKA V MARBELLE

Do turistického letoviska v jižním Španělsku vyrazila modelka Agáta Hanychová nejen se svými třemi dětmi, ale i s partnerem Jaromírem Soukupem (54), který tam vlastní luxusní vilu. Soukup má prý ale většinu času moc práce, a tak Agáta tráví čas na pláži jen s dětmi a se svým manažerem Josefem Koudelkou. A vypadá to, že se rozhodně nenudí. „Když jedou ty bárbíny,“ připsala Agáta k fotce v růžových plavkách s růžovými doplňky.

Andrea Verešová (43): SEXY KOVBOJKA NA MYKONOSU

Pokud se řekne luxusní dovolená, vybaví si mnozí právě řecký ostrov Mykonos. Říká se mu řecké St. Tropez, protože na něj rády a často jezdí celebrity z celého světa. Není tedy divu, že si Andrea Verešová dala s výběrem outfitů právě na tuhle dovolenou pořádně záležet. A jako vždycky byla stylová! Kromě množství plavek si přivezla komplet plážové kovbojské oblečení – klobouk, boty a sukni s třásněmi.

Andrea Verešová: Praskající dekolt a rozparek do pasu!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Uživatel_5522193
24. 7. 2023 • 17:07

Všechno vyčichlé rádoby krasavice a pozérky, rádoby VIP ale tak 4.cenovka😩

Wholds Wholds
22. 7. 2023 • 15:25

our classmate's mother makes $71 an hour on the internet and she has been unemployed for eleven months.. the previous month her pay was $12616 working on the internet for 3 hours every day. go to==­====>=­===>>=­==>> FB.DailyPay7.com

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.