Děsivé odhalení po smrti Postlerové: Noční můra pro rodinu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. května 2024

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Děsivé odhalení po smrti Postlerové: Noční můra pro rodinu

Simona Postlerová
Simona Postlerová (Alexandr Malachovský, Michal Protivanský, archiv Divadla na Vinohradech, archiv)

Pozůstalí po náhle zesnulé herečce Simoně Postlerové (†59) čelí ohromné výzvě. Kromě vážně nemocného syna Damiána (30), kterému je potřeba poskytnout péči, která bude odpovídat rozsahu jeho postižení, je potřeba vypořádat i dluhy. Ty se budou dělit mezi něj a dceru Janu Magdalénu (32). 

Po smrti manžela,  Zdeňka Hráška (†62), zůstala na všechno sama. Blízcí přátelé věděli, že její finanční situace není růžová. Situaci navíc komplikovala denní nepřetržitá péče o nemocného syna, kterému byla v jeho 13ti letech diagnostikována schizofrenie, Aspergerův syndrom a paranoia. 

Herečka Simona Postlerová: V pandemii spoustu času věnovala postiženému synovi

Video se připravuje ...

Herečka zemřela zadlužená. Nesplněné závazky má mít i vůči městu Praha 2, kde využívá prostor nájemního bytu. „Je tam i dluh na nájemném za byt, prostě to neměla lehké a snažila se vše utáhnout,“ potvrdila Blesku přítelkyně herečky, která si nepřála zveřejnit jméno. 

Jak už Deník Aha! informoval, divadelní kolegové pro rodinu uspořádali sbírku, která má rodině v nelehké situaci pomoci. „Obraťte se, prosím, na mne, Lindu Knotkovou nebo přímo na Hereckou asociaci, která okamžitě nabídla laskavou ruku ku pomoci. Předem moc děkujeme. Jednáme se souhlasem pozůstalých,“ vyzvala její kolegyně Jana Polášková.

Postlerová a spol.: Kdo věří na Ježíška a kdo ne?

Video se připravuje ...Přečtěte si
fany22
15. 5. 2024 • 18:12

O dluhy se starat nemusejí, pokud odmítnou dědictví. Pokud nepřijmou aktiva, netýkají se jich ani pasiva. A pozůstalý majetek, podle toho, co se píše, pravděpodobně ani žádný není, takže to jsou zbytečné spekulace.
Co může být problém, je zabezpečení péče o toho chlapce, ale vzhledem k tomu, že paní Simona měla mnoho svých aktivit, řešili to nějak přece i dřív.
Sice neplatí, že co herec, to těžký milionář, jak by taky mohlo, ale platy herců v divadle se odvíjejí od praxe, a odpovídají tabulkovým platům odborných referentů, ekonomů apod. Navíc herci k tomu mají přivýdělek např. v dabingu.
Takže na příjmové straně ten problém asi nebyl.
Jinak paní Simony je mi taky moc líto.

Slavka2
14. 5. 2024 • 08:34

Plat herců v divadle je malý, a proto hrají ve filmech, vystupují v reklamách atd...Pokud se starala o nemocného syna, tak moc prostoru ke hraní ve filmech neměla a v reklamách už vůbec ne. Pozůstalí mohou dědictví odmítnout. Jinak nesuďte, pokud neznáte situaci. Víc jako dědictví mě zajímá její smrt, odešla ještě mladá, krásná a já jsem její odchod oplakala

alusinek
13. 5. 2024 • 19:02

Je to zvláštní,že někteří lidé za života nepřemýšlejí a trochu nešetří.Neví nikdo,co se může stát.Neměla snad,tak špatný plat

Janka Murka
13. 5. 2024 • 12:50

a tolko sa ich zadlzilo! Nevies, co v zivote riesila, tak nesud

AHel
13. 5. 2024 • 12:42

Takových žen, které s dětmi zůstaly samy je a nezadlužily se!!!! Dědictví můžete odmítnout...Herečka se chovala velmi nezodpovědně, to zírám.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.