Důvod dusna u Postlerových odhalen! BYL V TOM CHLAP | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Důvod dusna u Postlerových odhalen! BYL V TOM CHLAP

Svědectví o zesnulé Simoně Postlerové (†59): O mámě nesmělo padnout ani slovo
Svědectví o zesnulé Simoně Postlerové (†59): O mámě nesmělo padnout ani slovo (Tonda Tran, archiv)

Pouto matky s dcerou bylo zpřetrháno dávno před smrtí Simony Postlerové (†59). Co ale vrazilo klín do vztahu herečky s hlasovou poradkyní Janou (80)? Nitky sahají až k herci Ivanovi Trojanovi (59).  

Maminka Jana Postlerová si totiž údajně přála, aby se Simona za úspěšného herce provdala, rozchod brala jako její velké selhání. Simona však šla tenkrát za hlasem svého srdce, „ano“ nakonec řekla muzikantovi Zdeňkovi Hráškovi (†62).

Podle vyjádření deníku Blesk Simona tušila, že by po boku Trojana žila v jeho stínu, to ostatně následně potvrdila i Ivanova bývalá manželka Klára Trojanová. „Někdy mě samozřejmě mrzelo, že jsem byla vnímaná jako ta manželka pana Trojana. I někteří blízcí kamarádi a známí říkali, že on má hodně práce,“ přiznala otevřeně například v pořadu Face to Face. 

Vánoce Simony Postlerové: Prostřu i pro zesnulého manžela

Video se připravuje ...

Hrášek herečku naopak podporoval v kariéře, kdyý Simona hrála anebo dabovala s maximální odpovědností se staral o děti - Domiána (30) a Janu Magdalenu (32). Hráška však Simoně v roce 2016 vzala rakovina. 

Simona Postlerová zemřela osm let po smrti své lásky z doposud neobeznámených příčin, ve vinohradském bytě ji našel bez známek života autistický syn Damián, který podle slov souseda "nemohl maminku probudit". Poslední rozloučení se Simonou Postlerovou proběhne dnes...

Jazyková lektorka Jana Postlerová: Mnozí myslí, že na obrazovku mohou bez vzdělání!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.