Pochyby kolem nového snímku od Kate: Další zfalšovaná fotka? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Pochyby kolem nového snímku od Kate: Další zfalšovaná fotka?

Princezna Catherine promluvila o své rakovině
Princezna Catherine promluvila o své rakovině (Instagram)

Když je ticho po pěšině, nedůvěřiví lidé spekulují. Jakmile královská rodina zveřejní v dobré víře jakýkoli příspěvek, lidé opět spekulují a jsou možná ještě více skeptičtí než jindy. Poslední foto zveřejnili princezna Kate (42) a princ William (41) ku příležitosti narozenin svého nejmladšího potomka Louise (6). Ani tento snímek lidem nedá spát…

Ostře sledovaný královský pár chtěl v rámci klidového režimu Catherine s citlivějšími informacemi zacházet opatrně a o princeznině stavu informoval veřejnost až po několika měsících spekulací. Rozlícený dav lidí se už ale nepodařilo zkrotit a v konspiračních teoriích se mnozí vyžívají i nadále. Naposled se někteří pozastavili nad novým snímkem prince Louise, který slavil šesté narozeniny. V den oslav se na sociálních sítích prince a princezny objevil snímek, který údajně vyfotila maminka Kate.

Princ Louis oslavil 6. narozeniny

Některé detaily se ale lidem nezdají. „Myslím, že tohle bylo foceno na jeho páté narozeniny. Má na sobě stejnou košili. Také nesedí ten vzor na jeho levém rameni,“ cituje jednoho spekulanta server Super.cz. Jiní zpochybňují i autorku snímku v diskusi pod článkem Daily Mail. „Jak víme, že to opravdu fotila Kate? Od jejího propuštění z nemocnice zatím nebyla zveřejněna jediná nezfalšovaná fotka,“  naráží na fakt, že před prvním letošním výstupem Kate o sobě princezna dávala vědět zvláštními způsoby. Nejprve na Den matek zveřejnila značně upravený snímek s dětmi, dále si veřejnost myslí, že fotografové na nejnovějších snímcích nezachytili Kate, ale její dvojnici.

Princezna Catherine promluvila o své rakovině

Video se připravuje ...

Našli se ale i ti, kteří v každém kroku královské rodiny nehledají hlubší významy a zkrátka jen princovi Louisovi popřáli k narozeninám. Ať už člověk kope za ten, nebo onen tým, pravdu ví jen Kate, William a jejich nejbližší.Přečtěte si
Dianthos
25. 4. 2024 • 06:13

Na fotografiích k 5. narozeninám Louise. Veze ho tam na kolečku, a má stejný svetr jako o rok později. Oboje je ze zahrady. Také si všimněte jejího obočí a oka na videu. To nějak není v pořádku. A rozdíl z fotografie ke dni matek a videa je výrazný.

Milla
25. 4. 2024 • 00:17

Nějak nechápu kde má Kate stejný svetr jako při zdravotní zpovědi.

Milla
25. 4. 2024 • 00:14

Boha jeho. Pitomci stále pitomují.

Dianthos
24. 4. 2024 • 12:43

Samozřejmě, že to nejsou fotografie ze stejného dne. Ale je zvláštní, že Kate měla na sobě stejný svetr jako při její zdravotní zpovědi o rok později.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.