Poprask v paláci: Kroky Kate nikdo nechápe | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Poprask v paláci: Kroky Kate nikdo nechápe

Kate a William
Kate a William (profimedia.cz)

Zažité tradice vzaly v paláci za své. Princezna Kate (42) už podruhé za krátký čas porušila letitá pravidla a narozeninovou fotografii malé princezny Charlotte (9) publikovala až v den D.

Královská rodina má za sebou druhou oslavu narozenin, tentokrát princezny Charlotte, která jen po dvou týdnech od narozenin svého mladšího bratra Louise (6), dovršila devátého roku života. Sláva opět proběhla v rodinném duchu za zdmi paláce, na oficiáním profilu Kate a Williama se objevila pouze fotografie oslavenkyně. Stejně jako u prince Louise však měla denní zpoždění. 

Blesk Podcast: Rakovina Kate byla pro Brity šok! Roztržka Harryho s rodinou jde stranou

Video se připravuje ...

Léta totiž bývalo zvykem, že se sváteční fotografie zveřejňovaly s předstihem. Fotografie dětí obvykle také pořizovala sama Kate, pro kterou je focení koníčkem.

Proč se palác rozhodl pro změnu však nikdo neokomentoval. Zřejmé není ani to, zda snímek pořídila budoucí královna, která aktuálně podstupuje preventivní chemoterapii. Na sociální síti X se objevilo jen hromadné "díky" za všechna přání „Všechno nejlepší, princezno Charlotte,“ napsal ke zveřejněné fotografii Kensingtonský palác. „Děkujeme všem za milé zprávy,“ doplnila Kate na sociální síti X.

Gratulace prince Williama a Kate

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Milla
10. 5. 2024 • 07:44

Jděte už s těmi výkřiky někam.Všechno je podle vás tradice,Charles měl porušit tradici i tím že si napsal sám vánoční projev.Co je k nepochopení na zveřejnění fotky v jiný čas než dřív?Samozřejmě že fotky dělala Kate,pro vymýšlení blbostí nemáte čas na fakta.Doporučuji vašim dutým hlavám rovněž fakt že podle oblečení Louise a Charlotte byly tyto fotky pořízené zároveň s tou kde jste řičeli jak pominutí že byla upravovaná jak kdyby na tom něco bylo.

Uživatel_973012
9. 5. 2024 • 18:23

Jděte už s nima někam

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.