Zásadní zvrat u Kate a Williama: TAJNÝ PLÁN ODHALEN | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. května 2024

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Zásadní zvrat u Kate a Williama: TAJNÝ PLÁN ODHALEN

Princezna Catherine na setkání s prezidentem Koree
Princezna Catherine na setkání s prezidentem Koree (Reuters)

Nemoc princezny Kate (42), která aktuálně podstupuje preventivní chemoterapie, dennodenně plní titulní strany, na královskou rodinu je tak vyvíjen enormní tlak. Kate a William se proto rozhodli hledat klid.

Rezidence Adelaide Cottage ve Windsoru, kam se královská rodina přestěhovala v roce 2022, již neplní svůj účel. Vévoda a vévodkyně dospěli k rozhodnutí, že by se mohli přesunout na místo, které zaručí nejen více klidu, ale zároveň poskytne více prostoru. Daleko od současného útočiště to však nebude. 

Blesk Podcast: Rakovina Kate byla pro Brity šok! Roztržka Harryho s rodinou jde stranou

Video se připravuje ...

„Nikdo neví, že vedle Adelaide Cottage je docela prostorná vedlejší budova z červených cihel, která se nepoužívá. V současné době je neobyvatelná a potřebuje zrekonstruovat,“ cituje zdroj, který má k rodině blízko, britský magazín OK. 

Právě sem by měly namířit i kroky královského páru. Podle svědectví má nyní William řešit otázku financování, rekonstrukci přilehlé budovy rezidence chce zafinancovat z vlastních zdrojů. Prý čistě z logických důvodů. „William si je dobře vědom veřejné kontroly nad utrácením královské rodiny. Takže hledá nejlepší způsob, jak pokrýt veškeré náklady na renovaci,“ dodal informátor. 

Korunovace královskýma očima: Rozjařená Charlotte i Kate

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.