Zlověstné mlčení prolomeno! Unikly zprávy o skutečném stavu Kate | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. května 2024

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Zlověstné mlčení prolomeno! Unikly zprávy o skutečném stavu Kate

Kate svou vážnou diagnózu přiznat musela...
Kate svou vážnou diagnózu přiznat musela... (Archiv)

Královská rodina musí i přes nepříznivé rány osudu fungovat dál, veřejná vystoupení princů Williama (41) a George (10) ale zároveň vysílají jasné signály. Co můžeme usuzovat z prvních výstupů po smutných odhaleních?

Fakt, že se královská rodina vrací ke svým společenským povinnostem a opět se oficiálně objevuje na veřejnosti, s sebou přináší mnohé informace, které nemusí být na první pohled patrné. Od toho tu ovšem jsou experti na královskou rodinu, kteří umí číst mezi řádky. Jedním z nich je i Richard Fitzwilliams dodávající podstatné informace k návratu do starých kolejí. „Členové královské rodiny si uvědomují, že každá jednotlivá věc, kterou udělají, vyšle tak či onak zprávu,“ řekl expert deníku The Sun.

Princezna Catherine promluvila o své rakovině

Video se připravuje ...

Když se proto před pár dny princ Williamprincem Georgem objevili na veřejnosti poprvé od oznámení rakoviny Kate (42), skrývalo se za tím víc, než si mnozí myslí. „Nešlo jen o to, že se s Georgem objevili při nějaké příjemné příležitosti. Šlo o to vyslat signál, že jde o běžnou záležitost, ke které se nyní mohou vracet,“ vysvětlil. Podle Fitzwilliama je dobré znamení, že se věci opět dávají do pohybu.

Blesk Podcast: Rakovina Kate byla pro Brity šok! Roztržka Harryho s rodinou jde stranou

Video se připravuje ...

Na společenských událostech by ale lidé i nadále neměli počítat s princeznou Catherine. Bylo by to sice krásnou zprávou, jenomže rodina patrně nechce nic podcenit a nerada by znovu čelila takové vlně spekulací jako v posledních měsících, kdy o princezně nebylo ani vidu, ani slechu. Proto postupuje pomalu. „Tím, že už se objevil na veřejnosti, vyslal lidu zprávu, že některé věci už probíhají víceméně normálně. A v tomto duchu bude pravděpodobně také pokračovat, časem i s manželkou,“ dodal expert.Přečtěte si
Jirina Faberova
14. 5. 2024 • 15:36

Oprava z Aha.dokola to neleze .🤡🤡🤡🤬

Jirina Faberova
14. 5. 2024 • 15:35

Fakt že se hyeny z Ahoj už nestydí🤡🤡🤡🤡

mika
24. 4. 2024 • 12:09

to jste si vycucali z prstu??? To je informace, bez které nemůžeme být. Opravdu, gratuluji!

Slovenka Boženka
23. 4. 2024 • 14:14

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.