Poprask kvůli oslavenkyni Charlotte! PODVOD, hřímá veřejnost | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Poprask kvůli oslavenkyni Charlotte! PODVOD, hřímá veřejnost

Princezna Charlotte oslavila deváté narozeniny
Princezna Charlotte oslavila deváté narozeniny (Archiv)

Princezna Charlotte (9) slavila ve čtvrtek narozeniny a všichni příznivci královské rodiny už od rána očekávali, kdy palác zveřejní její fotografii. Když se ale fanoušci konečně dočkali, čekal je šok.

Fotografii devítileté princezny zveřejnila její maminka princezna Kate (42). Dcerka na snímku vypadá krásně, opírá se o zábradlí a široce se usmívá. Na focení si oblékla džínovou sukni, modré tričko a vínový svetřík – a právě ten vyvolal pořádné drama! „Je to vážně TEN svetr?!“ tázal se jeden z uživatelů na sociální síti X.

Princezna Kate promluvila o boji s rakovinou.

Video se připravuje ...

Stejný svetřík měla totiž Charlotte oblečený na známém snímku z 10. března, za který Kate schytala bídu kvůli úpravám. Jak psal deník Independent, princezna z Walesu dokonce i sama přiznala, že fotografie nebyla originální. „Jako mnoho amatérských fotografů občas experimentuji s úpravami. Chtěla bych se omluvit za jakýkoliv zmatek, který způsobila rodinná fotografie, kterou jsme včera (10. 3., pozn. red.) sdíleli,“ napsala tehdy Kate na sociální síti X.

Koruna: Poslední kapitola televizního románu se blíží

Video se připravuje ...Přečtěte si
Dianthos
4. 5. 2024 • 10:17

S těmi svetry je to divné. Člověk nosí jeden svetr častěji. Ale na oficiálních snímcích by se, přece jenom, neměl opakovat. Budí to nedůvěru.
Všechny jejich fotografie jsou z parku. A Charlotte měla stejný svetr dvakrát. Na záhadné fotografii v březnu a nyní. Ta nová fotografie není podvrh, protože stojí u rozkvetlého keře, který v březnu ještě nemohl kvést.
Stejně jako Catherine na fotografiích k 5. narozeninám Louise měla pruhovaný svetr, ve kterém o rok později natáčela zpověď o svém zdraví.
A i Louisova košile z března vypadá stejně jako na obrázku k jeho 6. narozeninám v dubnu.
Je zvláštní, že si neohlídají snímky, které zveřejňují. Vypadá to, jakoby neměli na nové oblečení, nebo jako by ty fotografie byly podvrh.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.