Nové informace ohledně zdraví Kate: Z toho se jen těžko dýchá | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. června 2024

Svátek slaví Alois, zítra Pavla

Nové informace ohledně zdraví Kate: Z toho se jen těžko dýchá

Princeznu Kate trápí vedlejší účinky léčby rakoviny.
Princeznu Kate trápí vedlejší účinky léčby rakoviny. (archiv Blesku)

Nedávno se objevily spekulace, že má být zdravotní stav princezny Kate (42) horší, než stav samotného krále Karla III., který se, narozdíl od Catherine, i přes léčbu rakoviny snaží plnit své královské povinnosti. Více světla nyní přinesly nové informace. Ty tvrdí, že princezna trpí šílenými vedlejšími účinky chemoterapie.

Na otázky, jak je na tom princezna Kate, palác odpovídá jednohlasně. V rámci léčby a s přihlédnutím k vážnosti onemocnění se jí daří dobře. Trápí ji však brutální stavy po chemoterapiích. „Potýká se s vedlejšími účinky. Proto se nechce ukazovat na veřejnosti. Je neustále vyčerpaná a je jí nevolno,“ podal informaci podle deníku The News zdroj z Kensingtonského paláce. 

K těm patří například zvracení, celková slabost, únava, ale i rapidní vypadávání vlasů, řas nebo obočí. Vzhledem k tomu, že je princezna Kate považována za ikonu Velké Británie, je zcela pochopitelné, že se stáhla do ústraní. 

Princezna Catherine promluvila o své rakovině

Video se připravuje ...Přečtěte si
AHel
22. 5. 2024 • 13:28

Chudák "holka" velice jí držím palce, ona je silná, dá to, pro děti se zmátoří!!!! Musí to mít v hlavě dobře nastavené, je bojovnice.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.