Kate tajně odvezli z Anglie: Zde bojují o její život! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Kate tajně odvezli z Anglie: Zde bojují o její život!

Princezna Kate
Princezna Kate (Profimedia.cz)

Za uzdravením třeba až na konec světa! Princezna Catherine (42) bojující s rakovinou se přesunula kvůli specializované léčbě do Spojených států. Rodina ale patrně zůstala v Londýně.

Informací o princeznině stavu koluje málo. Oproti začátku roku, kdy i samotný Buckinghamský palác podcenil sílu lidské zvědavosti a konspiračních teorií, se ale královská rodina zlepšila. Přesto se okolo Kate Middleton našlapuje potichu, aby měla klid na léčbu.

Princezna Catherine promluvila o své rakovině

Video se připravuje ...

Tu by měla britská princezna podstupovat překvapivě v Severní Americe. Podle serveru Hindustan Times se Kate léčí v americkém Houstonu. Bližší informace zveřejnil server eXtra.cz, který uvedl i název zařízení, ve kterém byla princezna spatřena. Jedná se o MD Anderson, kde se léčí pacienti trpící různými druhy rakoviny – prsu, vaječníků nebo prostaty.

Nevědomost a neinformovanost jsou v současném světě zbraněmi, které se velmi snadno mohou otočit proti komukoli, zvláště pokud jde o tak ostře sledované osobnosti. O tom se královská rodina již stihla přesvědčit. Proto čas od času zveřejní prohlášení nebo nechá hovořit samotnou Kate o svém stavu, aby se ukojila lidská zvědavost. Tentokrát by mělo jít i o dobré zprávy.

Lepší i horší dny

„Dělám dobré pokroky, ale jak každý, kdo prochází chemoterapií, ví, jsou dobré a špatné dny. V těch špatných dnech se cítíte slabí, unavení a musíte svému tělu dát odpočinek. Ale v dobrých dnech, kdy se cítíte silnější, chcete co nejvíce využít toho, že se budete cítit dobře. Moje léčba pokračuje a bude ještě několik měsíců,“ okomentovala Kate v půlce června průběh léčby.Přečtěte si
Jana Nováková
5. 7. 2024 • 21:44

Víte jen to,že Kate má rakovinu.Ostatní zprávy jsou jen a pouze dohady co nikoho nezajímají a přesto téměř denně o ní a její chorobě čteme.Proč ? To nemáte jiný čtivý téma?

Renata Veselá
4. 7. 2024 • 07:31

Vy jste noviny... Dejte ji pokoj a neplacejte kraviny.

Milla
3. 7. 2024 • 17:27

Hemiltn,jestli umíte číst tak ji sem tahá někdo jiný.Já se taky jen ptal co Diana.Yokkiho.

Uživatel_973012
2. 7. 2024 • 09:50

Milla , co sem pletete Dianu? Dejte už s ní pokoj.

beladona
30. 6. 2024 • 13:32

Nikde nevidím můj příspěvek, který nejen že psal o zdravotnictvá v Anglii, ale díky ukrajinským sociálním turistům i u nás.
Tak nevím .....

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.