S rakovinou bojující princezna Kate (42): Konečně je jasno | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

S rakovinou bojující princezna Kate (42): Konečně je jasno

Princ William je Kate největší oporou
Princ William je Kate největší oporou (archiv)

Znepokojivé informace se šíří z tamtamů blízkých britskému královskému paláci. S rakovinou dosud neupřesněného typu bojující princezna z Walesu (42) údajně nemá v plánu do konce roku vystoupit na veřejnosti! A Britové, kteří Kate doslova zbožňují se děsí: To je to s ní tak vážné?!

„Lidé, kteří se podílejí na plánování, potřebují s velkým předstihem vědět, co všichni vrcholní představitelé chystají,“ vysvětlil zdroj z blízkosti královské rodiny. A dodal: „Bylo mi řečeno, že diář Kate je na tento rok prázdný.

Princezna Catherine promluvila o své rakovině

Video se připravuje ...

Nic není naplánováno. Je zkrátka možné, že se do konce roku neobjeví na veřejnosti.“ Zatím naposledy byla princezna spatřena na vánoční bohoslužbě v Sandringhamu, a pak na videonahrávce, na které s ustaranou tváří po údajně naplánované operaci sdělovala 22. března poddaným, že bojuje se zákeřnou nemocí.

Důvody k její izolaci ve Windsoru jsou podle královských korespondentů více než zřejmé! „Klíčové pro ni nyní je, vyhnout se jakémukoli stresu nebo úzkosti a prostě pokračovat v tom, aby se uzdravila,“ nechal zasvěcenec nahlédnout do záležitostí královského páru. Princeznině psychice údajně nenapomáhá situace, kdy se z rakoviny pokouší vyléčit také její tchán Karel III. (75), stresuje ji prý, že by se její muž William v případě zlého vývoje nemoci musel ujmout trůnu podstatně dřív, než očekával.

Nejen proto prý Buckinghamský palác zaplavily desítky tisíc dopisů přejících princezně z Walesu brzké uzdravení! Pracovníci její kanceláře jsou dojati a snaží se všem pisatelům odpovědět.

Perly jako univerzální šperk: Noste je jako Kate

Video se připravuje ...Přečtěte si
Uživatel_973012
4. 6. 2024 • 17:53

Obyčejný človíček už by musel jít do práce a makat.

Ivana Sukenikova
3. 6. 2024 • 15:38

Nechápu jak může být někdo tak necitný viz spodní komentář!
Kdyby nedej bože vás potkala takové nemoc tak budete jinak mluvit!
A jinak není to Agáta o které se tady v jednom kuse píše!

ELLA Průšová
1. 6. 2024 • 21:06

S rakovinou se moc těžko bojuje, jen málo kdy člověk zvítězí, ovšem, naše "hvězda" Anna Slováčková s ní zatočí, na jevišti, na hrazdě, objede s ní celou zeměkouli, věčné proslovy, jak bojuje, jak bojuje nevím, princezně Kate přeji uzdravení, moc, moc, moc!

Uživatel_973012
1. 6. 2024 • 18:39

Dejte s ní už pokoj

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.