Princezna Kate v ohrožení? Tajný převoz i emotivní loučení | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Princezna Kate v ohrožení? Tajný převoz i emotivní loučení

Princ William pospíchal za Kate do nemocnice
Princ William pospíchal za Kate do nemocnice (archiv)

Na přítomnost princezny Kate (42) si veřejnost musela počkat několik měsíců. Po březnovém oznámení diagnózy se z veřejného dění zcela stáhla. Až v červnu se k radosti všech blýskla na oslavách narozenin krále Karla III. Trooping the colour. Další účast na akcích podmiňuje její aktuální zdravotní stav - princezna přiznala, že má lepší i horší dny, nicméně uvedla, že se její kondice spíš zlepšuje. K tomu má přispět i léčba v zahraničí. 

Podle deníku Mint Kate měla po oslavách odcestovat do Spojených států amerických. „Byla tento víkend navštívit přátele v St. Regis a říkali, že byla v hotelu. Slyšel to ještě někdo? Předpokládá se, že tu byla na léčení. Doufám v nejlepší výsledky pro celou rodinu,“ cituje deník podnět jednoho ze svědků. 

Korunovace královskýma očima: Rozjařená Charlotte i Kate

Video se připravuje ...

„Nedávno se šuškalo, že se tu léčí. Myslím, že to není daleko od pravdy,“ přitakával mu další. Má jít o speciální protonovou terapii, která je nejen vysoce účinná, má ale podstatně méně nežádoucích účinků. 

V kuloárech se proslýchá, že by se princezna měla účastnit Wimbledonu a stejně jako v roce 2016 předávat vítězné trofeje. „Doufáme, že princezna z Walesu bude opět moci předávat trofeje, jelikož je patronkou klubu. Samozřejmě je ale prioritou její uzdravení,“ sdělila deníku Telegraph Sport předsedkyně sportovního klubu All England Club Debbie Jevansová. 

Kate je velkou tenisovou fanynkou, což dokázala i na síti X, kdy udělala výjimku a pronesla pár slov směrem k Andymu Murraymu a konci jeho kariéry. „Neuvěřitelná wimbledonská kariéra se chýlí ke konci. Měl bys být velmi hrdý. Jménem nás všech ti děkuji,“ stálo v jejím prohlášení. 

5 věcí, které má Kate Middleton společné s princeznou Dianou

Video se připravuje ...Přečtěte si
Ivana Sukenikova
10. 7. 2024 • 11:49

To je nadpis ! Skoč mě z boku!
A článek úplně o něčem jiném!
Pisalkové by jste tu jak plebejci! Opravdu vám ta inteligence chybí !

fany22
9. 7. 2024 • 14:12

To si vůbec nemyslím. Dneska už jsou úžasné screeningové metody. A žádná z nich rakovinné bujení předem neprokázala.
Ukázalo se to až při podrobném rozboru tkáně po operaci. Z toho celkem jasně plyne, že tam byl záchyt včas, v prvotním stádiu, což je pro tuto nemoc to nejpodstatnější. I ona sama se přece vyjádřila, že operace proběhla úspěšně, tj. vyoperovali, co bylo třeba. Navíc podstoupila adjuvantní chemoterapii, která má za úkol zničit případné další, uniklé, chybné buňky. Že je to běh na dlouhou trať, je jasné.
Nezdá se mi, že by byl důvod malovat čerta na zeď.
A že je hubeňoučká, v této situaci a kolem operace zhubne snad každý, a na její postavě jsou i dvě, tři kila hodně znát.

zuzakirsch
9. 7. 2024 • 02:14

A pak se diví Harrymu a Meghan, že chtějí být v USA nastálo.

beladona
9. 7. 2024 • 00:35

Milla
------
Samozřejmě i já spíš věřím, že bulvár vyčmuchal pobyt Kateřiny , protože nevím proč bych " samozřejmě " měla věřit nějaké Milla.
To fakt nepobírám, že proč bych měla!A roč, když někdo "Milla" n evěří je chudák!
-------

beladona
9. 7. 2024 • 00:32

Renáta Ondrušová
-------------------
V onkologické péči jsme špička!Protonovou pumpu máme taky.Sem by ale holt nejela!
Bohužel ale naše zdravotnictví díky statisícům migrantů z Východu , kteří si tady jen co přijdou ihned nárokují nákladné léčby a vyšetření kola­buje­.Zdra­votnic­ví se dostává do skluzu výzkumu, vybavení, léků, specialistů.
O tom, že zdravotnictví v Anglii je na děsné úrovni se moc nepíše, všichni jen vidí Západ a ten si malují růžově.
Ne! Zdravotnictví je tam děsný !!!!!!!!!!!!! Abylo děsný už i za Thatcherové.A dětskou kardiologii např. jsme Anglány učili my!
-------------------

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.