Kate už to nezvládá! Williamovo volání o pomoc
Podpora, které se dostává nemocné princezně z Walesu, je obrovská a ačkoli princezna pomalu a zlehka pracuje ve dnech, kdy se cítí lípe, odepisovat na podporující dopisy, kterými jí veřejnost zaplavuje, nestíhá. Jsou jich tisíce. Palác proto vyhlásil konkurz na specialistu, který bude mít korespondenci v gesci.
„Domácnost prince a princezny z Walesu podporuje oficiální a charitativní činnost TRH The Prince and Princess. Jako specialista na korespondenci budete odpovědní za poskytování komplexní podpory v souvislosti s korespondencí přijatou Jejich královskými Výsostmi,“ stojí v inzerátu.
Z poptávky, která je oficiálně vyvěšena na síti LinkedIn, je patrné, že půjde o práci na plný úvazek, jejíž součástí bude nejen komunikace s veřejností, ale i vyjednávání se spolupracujícími organizacemi, vládními orgány a institucemi. Předpokladem pro to, získat práci v těsné blízkosti královské rodiny, je kultivovaný psaný projev a administrativní a organizační schopnosti.
Blesk Podcast: Rakovina Kate byla pro Brity šok! Roztržka Harryho s rodinou jde stranou