Svíravý strach nemocné princezny Kate: Jde o princátka | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Svíravý strach nemocné princezny Kate: Jde o princátka

Kate věnuje veškerý volný čas dětem
Kate věnuje veškerý volný čas dětem (Archiv)

Podle posledních informací, které sporadicky poskytuje Buckinghamský palác, se zdravotní stav Kate (42) zlepšuje. Brity princezna dokonce potěšila krátkou účastí na oslavách k životnímu jubileu krále Karla III. Trooping the color. Vyhráno ale stále nemá...

V jaké fázi přesně je aktuálně princeznina léčba se neví, jasné je pouze to, že podstupuje sérii preventivních chemoterapií. Všechny povinnosti, které jí ukládá monarchie, odložila, veškerou svoji energii věnuje nyní péči o děti.

Princezna Kate promluvila o boji s rakovinou.

Video se připravuje ...

Bývalá mluvčí královny Alžběty Alisa Anderson skrze magazín People vzkázala, že situace je pro Kate náročná - zvlášť emočně. „Může to být sice princezna z Walesu, ale pořád je to matka a manželka a prochází si stejnou plejádou emocí, obav a strachů, jaké prožívá každý, komu osud postaví do cesty podobné okolnosti,“ řekla konkrétně. 

Právě děti ale nyní Kate dodávají tu největší motivaci. „Moje léčba stále trvá a ještě zabere několik měsíců. V těchto dnech už se cítím docela dobře, je to lepší, je radost pomáhat dětem se školou, trávit volný čas věcmi, které mi dodávají energii a dělají radost, stejně jako pozvolná práce z domova,“ popsala na svém oficiálním Instagramu. 

Královská zaměstnání. Jaké vykonávali profese, než se stali členy královské rodiny na plný úvazek?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.