Identita dvojnice Kate odhalena: Gabriela si účtuje 25 tisíc | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Identita dvojnice Kate odhalena: Gabriela si účtuje 25 tisíc

Kdo je žena, která byla nakupovat na farmářským trzích?
Kdo je žena, která byla nakupovat na farmářským trzích? (Archiv Blesku)

Jako by jí z oka vypadla! Kate Middleton (42) a Gabriela Munro Douglas mají vskutku stejné rysy, sáhnout po účastnici X Factoru, která si skutečně vydělává imitací princezny a za jednu takovou akcičku si přijde zhruba na 25 tisíc korun, se jeví jako jasná volba ve chvíli, kdy je potřeba uklidnit veřejnost. Na to, zda ale palác přistoupil k takovému řešení vědomě, neexistuje žádný přímý důkaz. 

Začíná pomalu jaro, princezna se však po blíže nespecifikované operaci břicha stále neukazuje na veřejnosti, následně se objevuje zpráva, že i s Williamem a dětmi navštívila farmářské trhy. Přichází klid, který je však záhy vystřídán ještě větší bouří. Ukazuje se, že jde o profesionální dvojnici Gabrielu. Nervozita stoupá a konspirační teorie zmiňující dokonce i princeznino úmrtí, eskalují.

Princezna Kate promluvila o boji s rakovinou.

Video se připravuje ...

Palác následně oznamuje, že se princezna vrátí ke svým povinnostem po Velikonocích, namísto toho Kate vystupuje a promlouvá ve videu o pooperačních komplikacích, přičemž zmiňuje, že podstupuje preventivní chemoterapie. 

Zda měla Gabriela cíleně uklidnit tlak v Británii, se ale neví. „Neexistuje žádný oficiální záznam ani potvrzení, že by ji palác najal jako záskok za Kate,“ uvádí server Diario AS.

Perly jako univerzální šperk: Noste je jako Kate

Video se připravuje ...Přečtěte si
Inka
14. 5. 2024 • 13:31

Nulová podoba, úplně jiná stavba těla, nohy...možná si přijde údajná žena podobná a zneužívá to ve svůj prospěch na sociálních sítích, ale žádný zdravý rozum neuvěří, že je náhradnicí Kate...🤣

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.