Princezna Kate na veřejnosti: Unikly přísně utajované informace | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Princezna Kate na veřejnosti: Unikly přísně utajované informace

Král Karel III. oslaví narozeniny velkolepou přehlídkou
Král Karel III. oslaví narozeniny velkolepou přehlídkou (Profimedia.cz)

Informace z paláce ohledně návratu nemocné princezny Kate (42), která stále ještě podstupuje podpůrnou chemoterapeutickou léčbu, jsou  velmi neurčité. Záleží na povolení lékařů a samotném rozhodnutí princezny, zní poslední závěry. Nyní se ale objevila přísně tajná informace, podle které by veřejnost měla Kate vidět už za pár dní! 

Jubilejní 75. narozeniny krále Karla III., mají být v mnohých ohledech překvapivé. Navzdory snížené iminutě princezny, kvůli které jí byla lékaři doporučena izolace od akcí, kde se objevuje větší masa lidí, se mluví o možnosti, že se připojí k oslavě, která má proběhnout zítra.  

Blesk Podcast: Rakovina Kate byla pro Brity šok! Roztržka Harryho s rodinou jde stranou

Video se připravuje ...

Podle půcodního plánu měla princezna jako plukovnice Irské gardy převzít čestnou salvu. Na zkoušce ji zastoupil generál poručík James Bucknall, bývalý velitel armádního sboru Allied Rapid Reaction Corps a je patrné, že samotný akt "na ostro" proběhne též v zastoupení.

Ceremonie Trooping the Colour však bývá zakončena vystoupením členů královské rodiny na balkoně Buckinghamského paláce. Právě v tomto okamžiku by se na něm měla mihnout i princezna. 

William a Kate představili třetího potomka!

Video se připravuje ...

 

 Přečtěte si
beladona
14. 6. 2024 • 21:20

Asi dvojí pohled na svět.Anička Slováčková v době, kdy není na chemo aktivně pracuje.Princezna pořád odpočívá a to asi taky není úplně nej.Zcela jistě má paruku a zcela jistě tehdy ten nález nebyl, jak řeli médiím,jen drobný , možná má chudinka vývod a jistě prožívá peklo . Je to strašný.K tomu se nedá říct nic jiného.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.