S princeznou je zle! Diář zeje prázdnotou, letos se Kate už neukáže | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

S princeznou je zle! Diář zeje prázdnotou, letos se Kate už neukáže

Podle britských médií bude princezna potřebovat několik měsíců na úplnou rekonvalescenci.
Podle britských médií bude princezna potřebovat několik měsíců na úplnou rekonvalescenci. (profimedia.cz)

Od lednové plánované operace princezny Kate (42), po které se potvrdila rakovina, je veřejnost v napětí a netrpělivě čeká na datum, kdy se jejich ikona vrátí ke svým povinnostem, anebo alespoň někde vystoupí. Původně se mluvilo o Velikonocích, poté se termín nenápadně posouval, až  jakékoli predikce zcela vyprchaly. Pracovní diář manželky prince Williama je navíc zcela prázdný!

Vzhledem k tomu, že princezna trpí drastickými vedlejšími účinky chemoterapie, navíc má velmi oslabený imunitní systém, jí lékaři nařídili klid a odpočinek. I běžná viróza by Catherine mohla aktuálně ublížit. Princezna tak nadále zůstává v bezpečí svého sídla. „Je pravděpodobné, že se na veřejnosti až do konce roku neobjeví,“ práskl zdroj obeznámený s plány královské rodiny deníku Daily Beast.

Princezna Catherine promluvila o své rakovině

Video se připravuje ...

„Neočekává se návrat princezny k pracovním povinnostem dříve, než k tomu svolí lékařský tým,“ uvedl nyní mluvčí Kensingtonského paláce. „Klíčové pro ni je vyhnout se jakémukoli stresu nebo úzkosti a věnovat se tomu, aby se uzdravila. V okamžiku, kdy skončí škola, odjede do Sandringhamu,“ dodal blízký přítel rodiny.

Perly jako univerzální šperk: Noste je jako Kate

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.