Karel III. oslavil narozeniny: Nemocná Kate rozdávala úsměvy | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Karel III. oslavil narozeniny: Nemocná Kate rozdávala úsměvy

Královská rodina kynula davům
Královská rodina kynula davům (ČTK)

Rakovinou sužovaná princezna z Walesu Kate Middletonová (42) se po dlouhých měsících objevila před zraky veřejnosti. Stalo se tak na tradiční akci s názvem Trooping the Colour.

Davy lidi napjatě čekaly, až se Kate, která podstupuje od března léčbu rakoviny, objeví na veřejnosti. Když vyjela v autokaru z Buckinghamského paláce v doprovodu potomků, prince George (10), princezny Charlotte (9) a prince Louise (6), lidé jásali.

Princezna Catherine promluvila o své rakovině

Video se připravuje ...

Později se po boku manžela prince Williama (41), všech potomků a králova bratra prince Edwarda (60) a jeho manželky Sophie (59) přidala ke králi Karlovi III. (75) a jeho choti Camille (76) na balkoně.

Kate už v pátek oznámila přítomnost na ceremoniálu, podotkla ale, že zdaleka nemá vyhráno. „Střídají se horší dny s těmi lepšími, jak tomu u léčby rakoviny formou chemoterapií bývá. Ráda bych se pomalu začala věnovat pracovním povinnostem z domova,“ prohlásila Kate s dodatkem, že na plné pracovní vytížení to zatím není.

Přelomový příběh vrcholí: Uzavírá ho smrt i láska

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.