Král Karel zuří na Harryho s Meghan: Sám má máslo na hlavě | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. června 2024

Svátek slaví Alois, zítra Pavla

Král Karel zuří na Harryho s Meghan: Sám má máslo na hlavě

Princ Harry a Meghan v Nigérii
Princ Harry a Meghan v Nigérii (Profimedia)

Všechno špatně... Princ William (41) a král Karel III. (75) mají na Harryho (39) s Meghan (42) políčeno, ať už udělají cokoliv. „Jejich 72hodinová návštěva Nigérie palác naprosto rozzuřila,“ potvrdil pro britský deník The Mirror Tom Quinn (68), dvorní spisovatel královské rodiny.

„Manželský pár se snaží budit dojem, jakoby snad stále ještě patřil mezi pracující členy rodiny!“ dodává. Potížisté přitom z čela »Firmy« v lednu 2020 svévolně odstoupili! Třídenní turné po nejlidnatější africké zemi však mohlo připomínat oficiální královskou návštěvu jen a pouze programem, k němuž patřily různé pocty, návštěvy škol a kulturních akcí.

Slavnostní banket na počest krále Karla III. a královny Camilly ve Versailles.

Video se připravuje ...

Nutno ale říct, že pozvání pro Harryho a Meghan přišlo přímo od nigerijské armády, a to díky charitativnímu úsilí ryšavého prince směrem k válečným veteránům. Dalo se tedy očekávat, že své čestné hosty místní opravdu zanedbávat nebudou. Britští daňoví poplatníci navíc za výlet nezaplatili ani korunu. Král si pak v mezičase užíval dvě drahé zahradní party pro tisíce hostů a zaplatil svůj vlastní portrét.

Blesk Podcast: Rakovina Kate byla pro Brity šok! Roztržka Harryho s rodinou jde stranou

Video se připravuje ...Přečtěte si
Milla
9. 6. 2024 • 05:44

Překlad.Nikdo nezuří,jen Tom Quinn dál kecá ovšem zdejší odborníci s tím hned pracují jako s faktem.No a pro jazykově silně nebinární bellu-Harry pro veterány nedělá nic kromě těch Her a ne že se o ně jinak stará, celá charita Harryho a Meghan pro všechnu jejich charitativní velečinnost byla necelých 50 000 dolarů,poslední není známa protože dluží úřadům a pozastavili jim činnost.Nemyslím si,drahá bello že vás to skutečně zajímá protože královská rodina ročně přinese svým charitám přes dvě stě milionů liber.To vás určitě nezajímalo,že ne.

Dianthos
20. 5. 2024 • 19:20

Nevidím důvod, proč by návštěva Harryho v Nigérii měla palác rozzuřit? Věděli, že ty hry, které zakládal, bude dále provozovat. A je jenom na hostitelské zemi, jak se k němu a jeho ženě budou chovat. Takže palác zuří, že Nigérie je pohostinná země?

bella.
20. 5. 2024 • 12:35

, pokračování :a zatímco se na ně utrácí na péči okolo přes 60 billions, na veterány jen asi třetina a ještě čekají

bella.
20. 5. 2024 • 12:29

mě by zajímalo, jak se o veterány, které GB posílala do války stará Jeho veličenstvo a Karel spolu s Williamem.
Na ně se zapomíná!! Harry dělá záslužnou a nutnou práci.Jen pro představu, v US je Biden napadán ( oprábněně), že okolo 10 mil. migrants má přednost v medacal care a

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.