Nemoc v paláci: Velká šance pro vyhnance Harryho a Meghan? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 20. června 2024

Svátek slaví Květa, zítra Alois

Nemoc v paláci: Velká šance pro vyhnance Harryho a Meghan?

Meghan a Harry se netěší velké popularitě...
Meghan a Harry se netěší velké popularitě... (Archiv)

Blíží se oslava narozenin krále Karla III. (75) a k této příležitosti se každoročně koná slavnost Trooping the Color. Letos ale kvůli rakovině v královském paláci nastanou jisté změny.

Sám oslavenec král Karel III. bojuje s rakovinou, nicméně o svou narozeninovou oslavu se ochudit nenechá. Nepřijede sice na koni, jak je zvykem, ale kočárem společně se svou manželkou královnou Camillou (76). Na událost však nedorazí princezna Kate (42), která momentálně podstupuje chemoterapie a vyhýbá se společnosti. A jak to letos bude s princem Harrym (39) a jeho ženou Meghan (42)?

Dopis zní jasně, jak to se Středulou dopadne? A zdroje mluví o návratu Harryho do paláce

Video se připravuje ...

Leckoho by mohlo napadnout, že zákeřná nemoc donutí krále Karla III. přehodnotit vztahy s nejmladším synem. Nicméně jeho názory jsou nezlomné, mezi zvanými nejsou ani letos. Informoval o tom deník People. Harry a Meghan se na králově oslavě narozenin ukázali naposledy v roce 2022. Jejich spory se od té doby nevyřešily a propast mezi Harrym a královskou rodinou se tak neustále prohlubuje.

Harry a Meghan na filmové premiéře

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.