Klíčové opatření proti nejhoršímu! To jsou zachránci Kate | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Klíčové opatření proti nejhoršímu! To jsou zachránci Kate

Princezna Catherine
Princezna Catherine (Reuters)

Video, ve kterém princezna světu oznámila, že bojuje s rakovinou, je možná na delší dobu posledním veřejným záznamem o Kate Middletonové (42). Podle tajného zdroje se princezna bude veřejnosti stranit do konce tohoto roku. Co to říká o princeznině zdravotním stavu?

Návrat princezny k povinnostem se odkládá v podstatě naneurčito. Kate se musí v rámci léčby vyhýbat stresovým situacím, a tak komunikuje pouze s nejbližší rodinou. „Dozvěděl jsem se, že diář princezny je pro tento rok úplně prázdný. Nemá nic naplánovaného, po zbytek roku se nemusí objevit na veřejnosti,“ sdělil britskému listu Daily Beast zdroj s blízkým vztahem k Buckinghamskému paláci.

Jenomže i během takto složitého období musí královská rodina komunikovat se světem, což se jí až do zveřejnění videa princezny Catherine příliš nedařilo. Může se proto stát, že i nyní budou internetem kolovat nové konspirační teorie, které se jen těžko dají držet na uzdě. Jak na to chce rodina reagovat? „Nevylučoval bych další videozprávu, která informuje zemi o posunu v jejím zdravotním stavu. Byl by to velmi účinný způsob, jak udržet spekulace na uzdě,“ myslí si zdroj podle deníku Page Six.

Princezna Catherine promluvila o své rakovině

Video se připravuje ...

Během náročného období, v němž podstupuje sérii chemoterapií, jsou pro princeznu důležití hlavně ti nejbližší, ve kterých má podporu. „Má velmi malý kruh důvěrníků. Je obklopená otcem a matkou, sestrou Pippou a bratrem Jamesem. Jsou neuvěřitelně pevná rodina a Catherine se s nimi cítí sebejistě. Nikdy ji nezklamali,“ dodal zdroj.Přečtěte si
Milla
6. 6. 2024 • 20:21

Dnes je obklopena matkou­,otcem­,bra­trem,s­estrou­,zítra je na všechno sama.Co má společného Buckinghamský palác a Kate že tu házíte zdroji z Buckinghamského paláce?Proč pořád kydáte nesmysly o špatné komunikaci královské rodiny? Ta komunikovala dobře,bohužel s vymaštěnými idioty z řad médií a veřejnosti.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.