Poprask kvůli oslavenkyni Charlotte! PODVOD, hřímá veřejnost | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Poprask kvůli oslavenkyni Charlotte! PODVOD, hřímá veřejnost

Princezna Charlotte (9) slavila ve čtvrtek narozeniny a všichni příznivci královské rodiny už od rána očekávali, kdy palác zveřejní její fotografii. Když se ale fanoušci konečně dočkali, čekal je šok.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Dianthos
04. 05. 2024 10:17

S těmi svetry je to divné. Člověk nosí jeden svetr častěji. Ale na oficiálních snímcích by se, přece jenom, neměl opakovat. Budí to nedůvěru.
Všechny jejich fotografie jsou z parku. A Charlotte měla stejný svetr dvakrát. Na záhadné fotografii v březnu a nyní. Ta nová fotografie není podvrh, protože stojí u rozkvetlého keře, který v březnu ještě nemohl kvést.
Stejně jako Catherine na fotografiích k 5. narozeninám Louise měla pruhovaný svetr, ve kterém o rok později natáčela zpověď o svém zdraví.
A i Louisova košile z března vypadá stejně jako na obrázku k jeho 6. narozeninám v dubnu.
Je zvláštní, že si neohlídají snímky, které zveřejňují. Vypadá to, jakoby neměli na nové oblečení, nebo jako by ty fotografie byly podvrh.

reagovat nahlásit

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.