Plány Chantal Poullain odhaleny: FIRMA NA RAKVE | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Plány Chantal Poullain odhaleny: FIRMA NA RAKVE

Chantal Poullain
Chantal Poullain (Foto: Monika Navrátilová, Profimedia.cz, Divadlo Bolka Polívky, TV Nova, archiv Chantal Poullain a Blesku)

Původem francouzská herečka Chantal Poullain (67) je pracovně v jednom kole. Vedle hraní v divadle se věnuje také své nadaci Archa Chantal, která zútulňuje dětská zdravotnická zařízení. K tomu všemu si navíc plánuje založit firmu s lehce morbidním zameřením.

„Přemýšlím, že bych si mohla založit firmu na rakve. Tvořit veselé rakve. To je krásné. Člověk by si mohl vybrat barvu, modrou, růžovou, namalovala bych tam něco, co měl dotyčný v životě rád, nebo nějaký vzkaz,“ překvapila Chantal svým nápadem v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. „Sobě bych tam napsala: Měla jsem nádherný život,“ dodala vzápětí herečka.

Chantal Poulain dvakrát porazila rakovinu! Jak je na tom teď?

Video se připravuje ...

Některým přijde zarážející, že Poullain už přemýšlí nad svým nápisem na rakvi. Krásná Francouzka se na to dívá ale z jiného úhlu pohledu. Ví, že smrt ji jednoho dne dostihne každého z nás, takže to bere s nadhledem.

Chantal Poullain: O natáčení v zimě a v lehkém oblečení

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.