Bolavá rána pro Chantal Poullain: Jde o Bolka | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 7. června 2023

Svátek slaví Iveta / Slavoj, zítra Medard

Bolavá rána pro Chantal Poullain: Jde o Bolka

Mezi bývalými manželi to pořád jiskří.
Mezi bývalými manželi to pořád jiskří. (Foto Aha! – Marek Pátek, David Kundrát, ara)

Jen málo párů pojí silné přátelské pouto i dlouho po rozvodu. Herečka a šansoniérka Chantal Poullain (66) má ale s Bolkem Polívkou (73) snad lepší vztah než kdy dřív. Dokonce přiznala, že ji rozpad manželství dodnes mrzí. 

„Seznámili jsme se kdysi při natáčení. Přišli za mnou, že se musím podívat na geniálního herce z Československa. Tam jsem Bolka poprvé viděla s klaunským nosem na hlavě a úplně mě okouzlil. Byla to láska na první pohled. Pokud jste s někým spoustu let, nejde k tomu člověku najednou nemít žádný cit. Pokud ano, znamená to, že jste toho člověka nikdy pořádně nemilovali," popsala začátky vztahu, který přerostl v patnáctileté manželství, v minulosti Chantal pro iDnes.cz. Jejich vztah prý ale nezvládl rozdílné životní priority.

Chantal Poullain: O natáčení v zimě a v lehkém oblečení

Video se připravuje ...

„Nechtěla jsem být zavřená v Olšanech, nebyla jsem ještě připravená starat se o hotel a koně. Odešla jsem do Brna a měla jistá očekávání, že on přijde za mnou, takhle jsem byla vychovaná. Možná jsem měla být méně pyšná,“ sype si nyní popel na hlavu. 

Ačkoli prý nelituje rozhodnutí, která v životě učinila, rozvod by prý ráda vrátila. „Možná jsem měla bojovat víc. Více pracovat na sobě, naučit se být tolerantnější, dát našemu partnerství větší šanci,“ vidí dnes už situaci jinak. 

Chantal Poullain opět odložila návštěvu rodiny ve Francii. Co se stalo?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Pepe Katastrofa
27. 3. 2023 • 16:58

Chantal promiň.. v té době trochu princezna trochu líná a samozřejmě zlatokopka... To je můj názor já se nezlobím ani žádným způsobem nechci komentovat jeho život který se týká jenom jeho samotného.
Ale Bolek je samorost myslím si že to zvládá velice dobře jako to zvládám já.
Ať žije slivovice a na starý kolena miluji tu láhev víc jak ženu protože nepotřebuji sex protože mi nestojí A nechci poslouchat ty h****

Dianthos
27. 3. 2023 • 16:28

Dnes si možná myslí, že by bývala byla i šťastná mezi hnojem na ranči, hlavně, kdyby byla s Bolkem. Ale nebyla. A také by to byla škoda, aby zmizela z kulturního světa a skončila někde ve stáji kvůli muži, který myslel víc na sebe, než na ní. Chantal je milá, krásná, kultivovaná dáma. Je předurčená ke společenskému životu.

Květoslava Velanova
27. 3. 2023 • 08:38

Mám p.Chantal ráda. Ta její čeština je moc roztomilá. a přeji jí, aby byla v životě šťastná. Škoda, že jí to s Bolkem nevyšlo.

illenne
27. 3. 2023 • 07:42

Nejspíše toho dokázala Chantal mnohem více v životě než Vy ELLA Průšová.

ELLA Průšová
26. 3. 2023 • 18:50

Dejte už s tou Šantolínou lidem pokoj, koho to zajímá?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.