Bolavá rána pro Chantal Poullain: Jde o Bolka | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Bolavá rána pro Chantal Poullain: Jde o Bolka

Jen málo párů pojí silné přátelské pouto i dlouho po rozvodu. Herečka a šansoniérka Chantal Poullain (66) má ale s Bolkem Polívkou (73) snad lepší vztah než kdy dřív. Dokonce přiznala, že ji rozpad manželství dodnes mrzí. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Pepe Katastrofa
27. 03. 2023 16:58

Chantal promiň.. v té době trochu princezna trochu líná a samozřejmě zlatokopka... To je můj názor já se nezlobím ani žádným způsobem nechci komentovat jeho život který se týká jenom jeho samotného.
Ale Bolek je samorost myslím si že to zvládá velice dobře jako to zvládám já.
Ať žije slivovice a na starý kolena miluji tu láhev víc jak ženu protože nepotřebuji sex protože mi nestojí A nechci poslouchat ty h

Dianthos
27. 03. 2023 16:28

Dnes si možná myslí, že by bývala byla i šťastná mezi hnojem na ranči, hlavně, kdyby byla s Bolkem. Ale nebyla. A také by to byla škoda, aby zmizela z kulturního světa a skončila někde ve stáji kvůli muži, který myslel víc na sebe, než na ní. Chantal je milá, krásná, kultivovaná dáma. Je předurčená ke společenskému životu.

Květoslava Velanova
27. 03. 2023 08:38

Mám p.Chantal ráda. Ta její čeština je moc roztomilá. a přeji jí, aby byla v životě šťastná. Škoda, že jí to s Bolkem nevyšlo.

illenne
27. 03. 2023 07:42

Nejspíše toho dokázala Chantal mnohem více v životě než Vy ELLA Průšová.

ELLA Průšová
26. 03. 2023 18:50

Dejte už s tou Šantolínou lidem pokoj, koho to zajímá?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.