Nečekané zranění v Zoo: Sádra ve scénáři nebyla... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Nečekané zranění v Zoo: Sádra ve scénáři nebyla...

Hesová, Řehořová, Barták a Urban.
Hesová, Řehořová, Barták a Urban. (Foto FTV Prima)

Velký návrat Roberta Urbana (37) do seriálu ZOO se neobešel bez zlomeniny. Seriálový synek v podání Jakuba Bartáka (10) se zranil. „Na oslavě narozenin mladšího bratra jsem kopl do žíněnky a pod ní bylo pěkně tvrdé dřevo,“ postěžoval si malý hrdina.

A hned z toho byla od představitele Bena nezištná rada pro ostatní. „Děcka, nekopejte do věcí, když nevíte, co je pod nimi!“ Jakub po mejdanu v jednom řetězci putoval neprodleně do motolské nemocnice, kde mu po rentgenu museli dát na nohu sádru. „Tímto se omlouvám televizi Prima za potíže a slibuji, že už do ničeho kopat nebudu,“ sypal si Kuba popel na hlavu jako zodpovědný herec.

V seriálu ZOO nastane dramatické střídání stráží. Berenika Suchánková odchází a přichází Eliška Brumovská

Video se připravuje ...

V pondělí jeden obraz nouzově natočil, ale musel nožku schovávat za kolegyni Adélku Hesovou (8), která hraje v seriálu jeho zvídavou sestru Sofii. Pilní scenáristé si přichvátli a už nohu v gypsu dostali do děje. „Teď naopak hlídají, aby Jakubovi sádru náhodou nesundali. Kdyby ano, musí si ji vzít domů a schovat na natáčení,“ prozradil mluvčí Josef Ducký.

Já na bráchu, brácha na mě

Jakub je ve svých deseti letech už před kamerou ostřílený herec. Zahrál si v seriálech Slunečná, Dvojka na zabití, Dobré ráno, Brno! i v Metodě Markovič: Hojer, ve fimu Přání k narozeninám a v pohádce Krakonošovo tajemství. Jeho mladší bráška Jan Bartoloměj Barták (5) hrál miminko v Ordinaci v růžové zahradě 2 a v ZOO představuje vnoučka Veroniky Freimanové (68).Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.