Tvůrci Zoo vzali Urbana na milost! Velký návrat po fiasku | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Tvůrci Zoo vzali Urbana na milost! Velký návrat po fiasku

Robert Urban, Eva Burešová
Robert Urban, Eva Burešová (FTV Prima, archiv)

Velké překvapení pro fanoušky primáckého seriálu ZOO! Robert Urban (37) coby soudce Petr Kříž ohlásil po roce a půl návrat. A samozřejmě, že seriálovým dějem jeho postava pořádně zamíchá.

Zmizel ze ZOO poté, co dostal nabídku hrát prince Damiána v seriálu Eliška a Damián. Z toho se ale už po pár odvysílaných dílech stal naprostý propadák a na obrazovkách se udržel sotva dva měsíce. Druhá řada Elišky a Damiána se na televizní obrazovky ani nedostala, vypadá to, že všechny nově natočené díly šly k ledu. Teď ho tvůrci vzali na milost, návratem do ZOO, k roli soudce Kříže, by si tak Robert Urban mohl u diváků alespoň trochu vylepšit skóre.

Seriálový Damián Robert Urban: Co říká na smršť negativních reakcí?

Video se připravuje ...

Přestože je herec za příležitost rád, nabídka pro něj byla nečekaná. „Ten odchod jsem měl v sobě už vyřešený a vůbec by mě nenapadlo, že by se mohla v hlavách producentů a scenáristů objevit možnost, že by se Petr vrátil. Ale je pravda, že když mi producenti zavolali a nabídli mi to, tak nebylo nad čím váhat,“ svěřil Urban.

Přestože se Urban nemůže natáčení a kolegů dočkat, tíží ho současně i menší obavy z opětovného přijetí diváky. Přece jen se v roli soudce neobjevil rok a půl! „Je to už nějaká doba, co v ZOO nejsem, lidé si odvykli. Tak doufám, že si zase zvyknou,“ dodal nadějí Urban v Showtimu.

Eva Burešová se konečně sblíží s Tomášem Klusem

Video se připravuje ...

Klus v ohrožení?!

V roli soudce Kříže rozpoutá Urban velké drama. Výrazně zasáhne zejména do života své bývalé lásky Viky (Eva Burešová, 30) a jejího současného přítele Filipa (Tomáš Klus, 37). Přestože si pár žije spokojeným rodinným životem, Viky na Petra nemůže jen tak zapomenout. Spolu mají totiž malého synka Péťu. Jestli láska mezi Viky a Filipem zvládne Křížův návrat ustát, se dozvíte každé úterý a čtvrtek na Primě od 20.15 hod.Přečtěte si
lekno
19. 2. 2024 • 12:39

Dianthos : Nevím.. No snad nebyla Eva B. jediný důvod tvůrců seriálu pro jeho návrat. A jak to ustojí partneři herečky – je už jejich káva, že..

Dianthos
19. 2. 2024 • 10:20

Ale on jí to výživné snad už platí. Tuším, že jí přesvědčila jeho matka, aby si od něho ty peníze brala. Ale ona to ukládá synovi na účet a hraje si na hrdinku, která dítě uživí sama.

Dianthos
19. 2. 2024 • 10:17

Ano, za Křížem by mohla přicestovat ta jeho milenka, kvůli které Viky opustil, i s dítětem, které mají. A Viky by mohla vyklidit bojiště. Určitě by mu dali kvalitní partnerku.

Dianthos
19. 2. 2024 • 10:14

To rozhodně katastrofa není. Urban je sympatický, kvalitní herec a bez něho byla ZOO ochuzena. Teď, když odešly Polišenská a Freimanová, potřebovala Prima nějaký velký tahák.

Dianthos
19. 2. 2024 • 10:11

Myslíte, že jí vrátili krasavce Roberta, aby si jí udrželi v seriálu? Tak nejenom, jestli jeho návrat ustojí filmový partner, ale i ten reálný.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.