Fešák Robert Urban je zpátky v Zoo: Nervózní a s novou kočkou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. května 2024

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Fešák Robert Urban je zpátky v Zoo: Nervózní a s novou kočkou!

Soudce se s přítelkyní vrací z Bruselu do Čech.
Soudce se s přítelkyní vrací z Bruselu do Čech. (Foto FTV Prima)

Konečně přišla ta chvíle. Diváci se sice o návratu Roberta Urbana (37) coby Petra do seriálu ZOO dozvěděli před třemi měsíci, ale teprve dnes ho konečně uvidí na obrazovce.

Naskočit po roce a půl opět do seriálového kolotoče nebylo pro herce úplně jednoduché. „Připadal jsem si, jako bych byl na place poprvé,“ přiznal Urban zpětně. Měl ale velkou radost, že zase vidí kolegy. Nevyhnul se však ani uštěpačným poznámkám.

Seriálový Damián Robert Urban: Co říká na smršť negativních reakcí?

Video se připravuje ...

„Zaznamenal jsem jisté narážky. Objevily se poznámky, že když mi nevyšel seriál Eliška a Damián, tak jsem se vecpal zpět do ZOO. Ale rád bych řekl, že to byl nápad producentů,“ prozradil, kdo stojí za jeho návratem do seriálového děje. Diváky tak dnes na obrazovkách čeká návrat soudce z Bruselu, který si s sebou přiváží současnou přítelkyni Ester, tu hraje Nelly Řehořová (22). „Když jsem šel znovu na natáčení, vzpomněl jsem si na úplně první den ZOO, byl plný očekávání a nervozity. Tenhle taky,“ dodal Urban.Přečtěte si
Jiří Komárek
24. 4. 2024 • 17:31

Vy těm hercům tedy dáváte😂

bella.
23. 4. 2024 • 23:15

Nejsem seriálová a tak jsem na přeskáčku jen nakoukla po pár min. a zjistila, že tak šílenou slátaninu si vidět nepřeju. No jen posuďte co jsem viděla já : nějaká dvojčata si tam hrajou na špióny , styčný stan se šéfem mají v nějaké domácnosti, tam je hospodyně , která je zdatnou pomocnicí ve špiónování , je tam taky jedna nějaká co si nasazuje masku a chodí s ní zpívat, zatímco jinak je to holka na hlídání dětí, která se dozví, že má nějakou nevlastní ségru , tu s otevřenou náručí vítá a dotuje a nejen ji, ale i svého ochmelku otce, jenže pak otěhotní s tím, kterému hlídá děti, ten vyhraje kariéru snů a ona se s ním a jeho 2 vlastními dětmi ocitne v kolébce EU , přímo v adminitrativě Bruselu , v mezidobí zase jinou nějakou jednu ze ZOO unesou , kdy nějaký jeden ze ZOO měl rodiče, ti mu spadli s letadlem někde v Africe, on je po létech jde hledat , do toho se ozývá z Brusela ta jedna a fňuká, protože se tam nudí ... ...
-------------------
Hele, tak jsem to viděla já a dál už nešla..A to myslím jsem četla, že se tam už uplacírovala i ta Žilková. Se Švandovou si tam padnou do noty. Švandová se tam vyjímá, madam je za podnikatelskou šajbu a buď úplně už zapomněla hrát, nebo to fláká !Jediné slovo se jí herecky věřit nedá!
Fakt si myslím, až půjdou herci ( a režiséři ) zase bojovat na Václavák za Fialu a za Ukrajinu a za svoje bídné platy, aby se jim tato zrůdnost jejich hereckého "podnikání " připomněla! Ztráta peněz na ně !!!

Jana Nováková
23. 4. 2024 • 16:04

Běžte už do háje se ZOO.Arogantní Burešová co jí není rozumět,neschopná Pecháčková,jako robot mluvící Tomi­cová,­nesla­nej,ne­mastnej Haďák a teď se ještě vrátí soudce.Hrůza.Je to horší seriál než E. a Damián.Prima má nejhorší pořady za posledních 7 let.( ale reklamy přetáčet jdou,jen přijít na to jak.Trvá to pár sekund ale jde to.)

Dianthos
23. 4. 2024 • 12:19

Nová partnerka je pěkná a sympatická. Hodí se k sobě. Bohužel to ještě podpoří linku Burešové, které už je prostě moc. Měli by mu dát prostor s jinými. Třeba s Němcem a spol.

Jana Nováková
23. 4. 2024 • 11:31

Běžte už do háje se ZOO.Arogantní Burešová co jí není rozumět,neschopná Pecháčková,jako robot mluvící Tomi­cová,­nesla­nej,ne­mastnej Haďák a teď se ještě vrátí soudce.Hrůza.Je to horší seriál než E. a Damián.Prima má nejhorší pořady za posledních 7 let.( ale reklamy přetáčet jdou,jen přijít na to jak.Trvá to pár sekund ale jde to.)

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.