Rezolutní NE Hanychové: Nechci se ztrapňovat před celou republikou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Rezolutní NE Hanychové: Nechci se ztrapňovat před celou republikou

Agáta s Mirkem na "maturáku" Kordulky Stropnické
Agáta s Mirkem na "maturáku" Kordulky Stropnické (Instagram)

„Já jsem nabídku na Survivor dostala. Ale upřímně, já bych do toho nikdy nešla," zamítavě kroutí hlavou osmatřicetiletá Agáta Hanychová a obratem řekla proč.

„Nechci se přece ztrapňovat před celou republikou v plavkách, běhat v bahně, žít v děsných podmínkách. A upřímně, mám tři děti a neumím si vůbec představit, že bych je na tak dlouhou dobu opustila. Rodina je pro mě stále na prvním místě," zdůvodňuje Agáta Hanychová odmítnutí své účasti v Survivoru. Výherce téhle globální reality show si přitom přijde na pořádný balík, konkrétně 2 a půl milionu korun.

A jak s manželem Mirkem Dopitou stráví dnešní svátek zamilovaných? „Já ho neslavím. Mně přijde, že prostě je to americký svátek a nemám důvod ho slavit. Vlastně se mi ani nelíbí a nevím, co je na tom tradičního. Když mám někoho ráda, můžu mu to dávat najevo několikrát do roka a nepotřebuji zrovna speciální svátek, který je jednou za rok. To pak vypadá, jakože toho dotyčného mám ráda jednou za rok," přiznala influencerka na webu Lp-life.cz.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.