Karlosova týrání už bylo dost! Pláč i vztek Lely | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 25. února 2024

Svátek slaví Liliana, zítra Dorota

Karlosova týrání už bylo dost! Pláč i vztek Lely

Hvězdný bijec Karlos Vémola se svou polovičkou…
Hvězdný bijec Karlos Vémola se svou polovičkou… (Blesk – D. Hykl, Twitter)

Jen s velmi těžkým srdcem se MMA zápasník Karlos Vémola (38) a jeho manželka Lela (dříve Ceterová 34) loučili se zachráněnou lvicí Rambou. Úřady definitivně rozhodly o odebrání lvíčete, miláček rodiny byl převezen do Německa a Karlosovi visí na krku obvinění z týrání. 

Karlos měl totiž lvíčeti nechat chirurgicky odstranit drápky. „Po obdržení všech důležitých dokumentů a informací Krajská veterinární správa prověří odebrání všech drápů na předních končetinách tygřice Ramba. Chirurgické odstranění drápů u šelmy z jiných než zdravotních důvodů lze považovat za závažný přestupek týrání zvířete, který porušuje zákon na ochranu zvířat proti týrání,“ sdělila Státní veterinární správa. 

U prvního tance novomanželů Vémolových nechyběly ohnivé efekty.

Video se připravuje ...

Nařčení z týrání rozohnilo Lelu. Ta se tvrdě posravila za svého manžela a argumentovala slovy: „Když se přepravuje zvíře, tak se musí uspat, to jsou postupy dané zákonem. Každé zvíře se musí uspat a pak se znovu vzbudí. Ten veterinář ale řekl, že je v tak nádherném stavu, že se to jen málokdy vidí." 

„Měla nádhernou srst a bylo vidět, že o ni bylo perfektně postaráno. Karlos je opravdu milovník zvířat a stará se o ně krásně,“ cituje ji dále Expres.cz.

Vémolova "thajská aféra": Lela si na Karlose počkala na letišti

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.