Gottová zpět v Čechách: Stěhování do luxusu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Gottová zpět v Čechách: Stěhování do luxusu

Dominika Gottová
Dominika Gottová (Marek Pátek)

Nejstarší dcera Karla Gotta, Dominika (50), na pár dní zavítala do Čech, kam ji zavála svatba přátel a také návštěva maminky. Při té příležitosti se podělila o velkou novinku. 

Co nevidět ji totiž čeká stěhování. Ne však zpět do rodné země, ale do nového bytu ve Finsku. „Chtěli bychom s manželem jiný byt, než máme teď. Domluvili jsme se, že si najdeme něco většího a lepšího, přáli bychom si byt se saunou a balkonem. Sauna v bytě je hodně důležitá, protože zimy jsou ve Finsku opravdu kruté, míváme šílené mrazy, a když přijdete domů vymrzlí na kost, je ideální dát si saunu na osmdesát stupňů, abyste nestonali,“ prozradila v rozhovoru pro Sedmičku. 

Dominika Gottová: Na tátu si vzpomenu při dobrém jídle a při písni Pro tebe

Video se připravuje ...

Jak se zdá, po útrapách, kdy jeden čas musela využívat i stejných sociálních služeb jako lidi bez domova, se blýsklo na lepší časy. Společně s  manželem Timem totiž přišli na způsob, jak od státu inkasovat slušnou státní podporu. Založili firmu, která spravuje jeho hudební aktivity. 

„Ta firma je vlastně Timovým managementem, který řeší věci ohledně jeho koncertování a desek – a také produkci a mixáže. Víte, Timo si jako umělec bez zastoupení musel všechno hradit sám. Letenky na vystoupení, ubytování. Takhle, když je angažovaný pod firmou, dosáhne na státní příspěvky pro umělce,“ prozradila redakci Aha! už dříve. 

Dominika Gottová po pěvecké premiéře: Další song? Nevylučuji to...

Video se připravuje ...

 

 Přečtěte si
Yvetta Zlínská
29. 9. 2023 • 19:42

Kubíková: Gott byl taky dobrý sobec. Dceru zapíral do jejích devíti let, jenže to vyšťoural německý tisk, tak musel s pravdou ven. Jinak se jí vůbec nevěnoval. Takže to, že jí pak dával dárky, byla jen jakási satisfakce za její zpackané dětství a dospívání.

Sýkorka Borka
29. 9. 2023 • 12:31

Prečo jej neprajeme? Pretože toľkokrát sklamala! Prečo tu spomínaš nejakú chamtivosť Ivany? Prehajdákala milióny, žiadny sľub nedodržala. Za života otca dostala ozaj veľa a nikde nič neostalo. Pustila dolu gágorom a prežrala na luxusných jedlách. To jej mali dať ešte viac, aby sa uchlastala k smrti a všetko vyšlo navnivoč? Ivane daj svätý pokoj. Ona Gottovo meno zveľaďuje a nerobí mu hanbu, ako toto indivíduum!

Sýkorka Borka
29. 9. 2023 • 12:24

dyskrymynaclja
27. 9. 2023 • 00:00

Jimmi
25. 9. 2023 • 13:07

Měla by ta čůůůůůza zůstat na severu a Čechám dát pokoj. Nikdo ji tu nechce, komediantku.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.