Dusno po oznámení těhotenství Perkausové: Zbytečný odchod Laškové? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 4. října 2023

Svátek slaví František, zítra Eliška

Dusno po oznámení těhotenství Perkausové: Zbytečný odchod Laškové?

Která moderátorka půjde z kola ven teď?
Která moderátorka půjde z kola ven teď? (ara)

Oblíbená zprávařka Eva Perkausová (29) potvrdila druhé těhotenství. Mezi gratulacemi se objevují i jízlivé poznámky, ty jsou adresované zejména vedení televize. 

Není to totiž tak dávno, co kvůli návratu Evy Perkausové po prvním porodu zpět na Primu, musela z hlavní zpravodajské relace odejít Gabriela Lašková, která patří také k oblíbeným tvářím.

Ačkoli se znova vrátila na mola a podle všeho se jí daří, diváci nyní vnímají její odchod za zcela zbytečný, zvlášť poté, co se ukázalo, že Perkausová televizi seznámila s vizí, že chce mít brzy i druhé dítě, aby k sobě byly obě ratolesti věkově blízko. 

Perkausová s manželem na Miss: Evu hlídala ochranka!

Video se připravuje ...

„Takže paní Lašková odešla pro srandu králíkům?“  kroutí nechápavě hlavami diváci Primy, která bude muset za Evu opět hledat náhradu. A to dost brzy, Perkausová je už v šestém měsíci.

„Takže kvůli tomu, aby se na obrazovce ohřála několik měsíců takové šachy na Primě a odejít musela zejména Gábina Lašková,“ zlobí se diváci. „Hlavně, že musela odejít skvělá Gabriela Lašková. Doufám, že se Prima chytne za nos,“ cituje dalšího nespokojeného fanouška televize Super.cz. 

Perkausová v Kápni božskou o škatulatech na Primě: Ta křivda mě zasáhla!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.