Film o slavném Super Mario Brosovi: Děti celebrit na premiéře! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Film o slavném Super Mario Brosovi: Děti celebrit na premiéře!

Herci Tomešová s Písaříkem s dětmi.
Herci Tomešová s Písaříkem s dětmi.  (Blesk:Martin Hykl)

Červená čepice, modré montérky a pořádný knír. Instalatér Mario a jeho mladší bratr Luigi z počítačové hry Super Mario Bros se dočkali filmového zpracování, v němž se vydávají za velkým dobrodružstvím. Na slavnostní českou premiéru očekávaného animovaného filmu dorazila řada celebrit i s dětmi.

Míša Tomešová (31) & Kristián (5) a Jonáš (3): Dvojitá pecka

„Byla to pecka! I pro dospělý jsou tam střípky, který vás vrátí do dětství k té staré počítačové hře. Tak zajděte taky!“ vyzývá k návštěvě kina herečka.

Markéta Muzikářová (47) & Nicolas (9) a Victorie (5): Růžový jednorožec

Malá Viktorka se sladila s maminkou houslistkou. Do kina vyrazila v »jednorožčích« šatech v barvách duhy, kterým vládla růžová a nezapomněla ani na stylovou čelenku s rohem. „Super to bylo. Všichni naprostá spokojenost, děti unešené,“ hlásila maminka Markéta.

Ornella Koktová (30) & Quentin (10): Sám s mámou

Trojnásobná matka si do kina zašla odpočinout od starostí všedních dní. Vzala s sebou jen nejstaršího syna. Další dvě nechala doma na hlídaní tatínkovi Josefu Koktovi (65).

Muzikálová hvězda Míša Tomešová: Konec v Národním divadle po 6,5 letech!

Video se připravuje ...

Martin Písařík (43) & Patrik (8) a Marek (5): Pánská jízda

Se svými dvěma kluky do kina vyrazil i herec, který se s dětmi na veřejnosti moc často neukazuje. „Pánskou jízdu jsme si užili všichni tři,“ tvrdí táta Martin.

Vlastina Svátková (41) & Matyáš (5): Princ mamánek

Herečka dorazila na slavnostní premiéru v dobré náladě ve společnosti syna, který jako by jí z oka vypadl. „Je to mamánek, ale on z toho vyroste,“ smála se Vlastina.

Vlasta Korec (50) & Vlastík (11): Pro kluky i holky

Svého synka a zároveň jmenovce vzal na příběh oblíbené animované postavičky a jeho přátel do kina i hrdý tatínek moderátor. „Je to super zábava nejen pro kluky, ale i holky,“ tvrdí.

Maminka roku 2022. Patronka Míša Tomešová

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.